فهرست
گزارش: در روز تجلیل از عموی گوچی؛ خداداد و اکبر در آغوش هم!
گزارش: در روز تجلیل از عموی گوچی؛ خداداد و اکبر در آغوش هم!

گزارش: در روز تجلیل از عموی گوچی؛ خداداد و اکبر در آغوش هم!

آی اسپورت- مشهدی‌ها عصر پنجشنبه یک مراسم تقدیر پر و پیمان از 2مربی که اتفاقا یک درد مشترک داشتند تقدیر کردند. «اکبر میثاقیان» سرمربی تیم فوتبال پدیده و «جبار قوچان‌نژاد» سرمربی تیم والیبال میزان که هر دو نفر با سرمربی شدن دستیاران‌شان در فصل پیش، از کار برکنار شدند!
این مراسم با حمایت «کوه‌سر مال» مجموعه عظیم اقتصادی متعلق به «جواد ایزدی» مدیرعامل اسبق باشگاه پیام در لیگ برتر برگزار شد و جمع زیادی از پیشکسوتان ورزش خراسان حضور داشتند و اتفاقا «خداداد عزیزی» که گفته می‌شد رابطه خوبی با میثاقیان ندارد از همه زودتر به مراسم رسید.

خداداد وقتی به دعوت مجری مراسم ـ که یکی از خبرنگاران ورزشی خراسان هم بودـ روی سن رفت بعد از کمی مکث اعلام کرد که «من به جبار قوچان‌نژاد خیلی ارادت دارم، اما وقتی نام اکبرآقا را آوردند جرأت نکردم نیایم. من شاگرد اکبرآقا بوده و هستم»
 


 


این جملات خداداد عزیزی برای حاضرین جای تقدیر و البته تعجب داشت، خدادادی که یک بار اکبر اینگونه از او یاد کرده بود که «اگر خداداد یک ماه من را در ابومسلم تحمل می‌کرد، الان این تیم در آسیا بود!»

خبرنگاران ورزشی خراسان اما سنگ تمام گذاشتند و وقتی قوچان‌نژاد و میثاقیان برای تقدیر روی سن آمدند، به ابتکار رسانه‌ای‌ها لوح تقدیری که انجمن عکاسان و خبرنگاران ورزشی برای میثاقیان آماده کرده بودند را «خداداد عزیزی» به او داد تا سوژه عکاسان حاضر در مراسم هم جور شود!

 


پدیده‌ای‌ها اما یک سورپرایز هم برای اکبر داشتند آن‌ها یک لوح بزرگ روی پوستینی قیمتی برای اکبر آماده کرده بودند و یک چک 200میلیون تومانی هم به انضمام آن تقدیمش کردند، چکی گفته شد پاداش صعود پدیده به لیگ برتر است. جالب اینکه وقتی بعد از دریافت چکش خبرنگاران به مزاح گفتند که شام مهمان اکبر هستند، اکبر پاسخ داد «هنوز 400میلیون دیگه پول میخوام ازشون!»

این صحبت میثاقیان را خبرنگاران ارتباط دادند به سخنرانی کوتاهش روی سن که در حضور مدیرعامل باشگاه پدیده با تاکید از «شخص پهلوان» تشکر کرد.


در این مراسم محسن قهرمانی، حسن کامرانی‌فر، بازیکنان سال قبل پدیده مثل یونس شاکری، شکوه‌مقام، بهتاش میثاقیان و... حضور داشتند. میثاقیان در غیاب مادرش هدیه همسر میثاقیان را هم دریافت کرد، لوح تقدیری که رویش نوشته بود: «برای شما چون همسر اکبر میثاقیان هستید»!

مسعود حکم‌آبادی 

     
آی اسپورت
2014-05-26 17:02:23
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر