فهرست
خبرنگاران نگران حال افشارزاده/ آقای مدیرعامل را عصبانی نکنیم!
خبرنگاران نگران حال افشارزاده/ آقای مدیرعامل را عصبانی نکنیم!

خبرنگاران نگران حال افشارزاده/ آقای مدیرعامل را عصبانی نکنیم!

آی اسپورت- روز گذشته اولین درگیری و بگو مگوی مدیرعامل آبی پوشان با خبرنگاران رخ داد و البته اهالی رسانه خیلی زود بحث با افشارزاده را خاتمه دادند. 
افشارزاده خیلی زودتر از سایر اعضای هیئت مدیره و در حالی که عصبانی به نظر می رسید سوار اتومبیلش شد اما با اصرار خبرنگاران چند کلامی را از درون اتومبیلش به سوالات آنها پاسخ داد.
همین باعث ناراحتی اصحاب رسانه شد و آنها از افشارزاده خواستند به آنها احترام گذاشته و بیرون از اتومبیلش به سوالات پاسخ دهند، افشارزاده با همان عصبانیت از اتومبیلش خارج شد و خیلی تند به سوالات پاسخ می داد. اما سوالات حاشیه ای انگار اعصاب وی را حسابی خورد کرده بود و وقتی سوال درباره 21 میلیون پول آژانس فرا رسید افشارزاده از کوره در رفت و وضعیت جسمانی اش دگرگون شد.
او در حالی که از عصبانیت میلرزید به سوالات پاسخ می داد و البته خبرنگاران نگران وضعیت حال وی شدند و سوالات را ادامه ندادند.

بهرام افشارزاده بیش از 72 سال سن دارد و در این اواخر بر کمیته بی حاشیه المپیک ریاست می کرده و حالا به نظر کار در تیم های پر حاشیه ای مثل استقلال و پرسپولیس برای وی بسیار سخت است.

خبرنگاران پس از آنکه مدیر عامل استقلال محل باشگاه را ترک کرد در بین خودشان عنوان می کردند اینگونه فشار و استرس برای افشارزاده خطرناک است و وی باید مواظب سلامتی اش هم باشد. 

  ۲  
آی اسپورت
2014-05-26 16:58:29
نظر دهید

۲ نظر
محمدی م
دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۴۳
از نظر سنی میشه روش سرمایه گذاری کرد برای اینده فوتبال مملکت
-
دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۰۱
این عکس واقعاً شاهکاره و خودش بدون شرح داره حرف میزنه! دو نفر دست آقای مدیرعامل رو گرفته اند تا زمین نخوره
خخخخخخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر