فهرست
لام: آرسنال برای استفاده از پاس های اوزیل، نیاز به یک مهاجم تمام عیار دارد
لام: آرسنال برای استفاده از پاس های اوزیل، نیاز به یک مهاجم تمام عیار دارد

لام: آرسنال برای استفاده از پاس های اوزیل، نیاز به یک مهاجم تمام عیار دارد

آی اسپورت- فیلیپ لام کاپیتان تیم ملی آلمان و باشگاه بایرن مونیخ معتقد است که اگر باشگاه آرسنال یک مهاجم تمام عیار تابستان امسال وارد تیم کند، مسوت اوزیل برای فصل آینده قدرت وایرانگر توپچی ها خواهد بود.
اوزیل اولین قهرمانی خود را شنبه گذشته در فینال اف ای کاپ مقابل هال سیتی دریافت کرد اما اولین فصل حضور او در جمع توپچی ها با انتقادات زیادی همراه شد .
اوزیل با مبلغ 50 میلیون یورو از مادرید راهی لندن شد اما نمایش های او در ترکیب آرسنال نتوانست نظرات مثبتی به همراه داشته باشد با این وجود فیلیپ لام معتقد است که باید از قدرت بازیسازی اوزیل به درستی استفاده کرد.
لام در گفتگویی با گل دات کام اظهار داشت:\" هر کسی که با مسوت بازی کرده است می تواند از هوش بالای او صحبت کند او یک بازیکن رویایی برای مهاجمان است شما بازی های او را با کریستیانو رونالدو و کریم بنزما زمانیکه در رئال بود را به یاد بیاورید اگر آرسنال بتواند یک مهاجم مناسب و سرعتی که باهوش بازی کند را به لندن بیاورد آنگاه خواهید دید که مسوت چگونه به یک بازیکن ویرانگر تبدیل خواهد شد.\"

\"\"
آرسن ونگر از انیکه نتوانسته در ژانویه یک مهاجم دیگر به ترکیب اضافه کند مورد انتقاد قرار گرفته است در حال حاضر اولیور ژیرو بدون هیچ رقابتی تک مهاجم توپچی ها است.
یایا سانوگو نیز در بازی هایی که پس از نیم فصل اول در ترکیب حاضر شد نتوانست انتظارات را بر آورده کند ونگر نیکلاس بندتنر را نیز به دلیل مسائل انضباطی در لیست فروش قرار داد.
آرسنالی ها در جذب دیگو کوستا مهاجم اتلتیکو مادرید نیز شکست خوردند و او موافقت خود را برای پیوستن به چلسی اعلام کرد.
     
آی اسپورت
2014-05-26 17:17:06
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر