فهرست
هشدار مظلومی؛ تا دربی چیزی نمانده
هشدار مظلومی؛ تا دربی چیزی نمانده

هشدار مظلومی؛ تا دربی چیزی نمانده

آی اسپورت – شکست غیر منتظره استقلال در هفته اول و پیامدهای آن باعث نگرانی استقلالی‌ها شده است. پرویز مظلومی سرمربی اسبق استقلال در این باره به باشگاه هشدار می‌دهد.

باید به استراماچونی کمک کنیم

مدت‌ها بود که صحبت نمی‌کردم، چون دوست ندارم مشکلی برای استقلال ایجاد شود، ولی حالا می‌خواهم بگویم که این تیم نیاز به حمایت دارد. استراماچونی یک مربی جوان است و همه باید به او کمک کنیم. واقعاً تا کی می‌خواهیم مشکلات را گردن سرمربی بیندازیم و پشت خیلی از مشکلات دیگر پنهان شویم؟ ما باید اجازه دهیم که سرمربی استقلال در آرامش کارش را انجام دهد. اعتقاد من این است که استراماچونی می‌تواند موفق باشد.

هواداران نباید ناامید شوند

استقلال در بازی با ماشین‌سازی مستحق باخت نبود و در نیمه دوم جریان بازی را کاملاً در دست داشت. استقلال فرصت‌های بسیار خوبی را از دست داد و تیمی که گل نزند باید تاوانش را پس بدهد. اعتقاد من این است که هواداران نباید ناامید شوند و استراماچونی نیاز به حمایت دارد. این مربی در دو ماه گذشته با انگیزه و تلاش زیاد و بدون حاشیه کارش را انجام داده است و من به موفقیت استراماچونی خوش‌بین هستم.

این تیم نیاز به آرامش دارد

وقتی مسائل پیش پا افتاده استقلال را دچار مشکل می‌کند خیلی چیزها آزاردهنده می‌شود. این تیم نیاز به آرامش دارد و مسائلی مثل مترجم نباید این‌قدر برای استقلال حاشیه درست کند. من شنیده‌ام که استراماچونی دو مترجم دارد و با این شرایط نباید شاهد چنین مشکلاتی باشیم. باشگاه باید به بازیکنان و کادر فنی آرامش بدهد، چرا که ممکن است یکسری اتفاقات کوچک مشکلات بزرگی را برای استقلال ایجاد کند.

3 هفته مانده به دربی مانده

استقلال باید به زودی برابر پرسپولیس قرار بگیرد و ایجاد جو مسموم در آستانه دربی اصلاً به سود استقلال نیست. من خیلی چیزها را می‌دانم که الان صلاح نیست حرفی بزنم، پیشکسوتان و هواداران باید از تیم حمایت کنند، ولی اگر برخی مسائل همین‌طور پیش برود من خیلی حرف‌ها را خواهم زد. اکثر پیشکسوتان هم نگران استقلال هستند و شاید عده‌ کمی باشند که با هدف خاصی انتقاد کنند. اعتقاد من این است که الان باید به استقلال کمک کنیم.

بازیکن بزرگ کم نداریم

تعداد زیادی از بازیکنان باتجربه استقلال جدا شده‌اند و نفراتی هم که به این تیم اضافه شده‌اند در تیم‌های خودشان ستاره بودند. استقلال نتوانست بهتر از این یارگیری کند، ولی حالا چه چیز را می‌توان تغییر داد؟ استقلال بازیکن باتجربه کم ندارد و می‌توانم از سیدحسین حسینی، وریا غفوری، علی کریمی، فرشید اسماعیلی، داریوش شجاعیان و مرتضی تبریزی نام ببرم. همه‌ی این بازیکنان می‌توانند برای خودشان فرمانده باشند. در ضمن استقلال جوان‌های خوبی دارد که آینده این تیم را می‌سازند.

قرار بود فقط چهار یا پنج نفر بروند

در مورد این موضوع می‌توان در آینده صحبت کرد. در آخرین جلسه کمیته فنی که برگزار شد ما گفتیم که این تیم نیاز به چهار یا پنج بازیکن جدید دارد، ولی به یکباره 15 بازیکن جدا شدند و این همه تغییر برای یک تیم فاجعه است. با تمام این حرف‌ها باید بگویم که استقلال الان نیاز به حمایت و آرامش دارد و از هواداران و پیشکسوتان می‌خواهم که به استقلال روحیه بدهند.

۱ ۱  
آی اسپورت
2019-08-25 15:14:00
نظر دهید

۱ نظر
حرف حساب
يكشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۸، ۱۷:۵۴
این بدبخت هنوز از کل بازی های فصل فقط دربی براش مهمه! خخخ با دو تا دربی قهرمان شد و با دو تا دربی 3-2 و 4-2 منفور و برکنار!
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر