فهرست
فرناندو تورس : می دانیم که در برزیل چه جوی انتظار ما را می کشد / اتلتیکو باید این شکست را بپذیرد
فرناندو تورس : می دانیم که در برزیل چه جوی انتظار ما را می کشد / اتلتیکو باید این شکست را بپذیرد

فرناندو تورس : می دانیم که در برزیل چه جوی انتظار ما را می کشد / اتلتیکو باید این شکست را بپذیرد

آی اسپورت - فرناندو تورس به ادعای دل بوسکه یکی از بازیکنان تاثیرگذار این تیم در برزیل خواهد بود و با مصدومیت نگردو و یورنته می توان پیش بینی کرد که تورس مهره ثابت قهرمان جام جهانی 2010 باشد.

آخرین مصاحبه فرناندو تورس را اینجا بخوانید :

قرار گرفتن در لیست نهایی تیم ملی اسپانیا

این فهرست برای بازی با بولیوی اعلام شده و باید تا هفته آینده برای فهرست نهایی صبر کنیم. هنوز چیزی مشخص نیست ولی امیدوارم که جزو نفرات نهایی باشم. این یک قدم روبه جلوی دیگر در دوران فوتبال حرفه ای من خواهد بود. اما در فوتبال هر چیزی می تواند اتفاق بیفتد.

رقابت بین مهاجمین در تیم ملی

همیشه با این مساله روبرو بوده ام .در هر تیمی این رقابت دیده می شود. از سال 2008 این رقابت سخت برای حضور در خط حمله تیم ملی وجود دارد. مورینتس ، رائول ، داوید ویا ، سولدادو ، نگردو و هم اکنون کاستا . سطح رقابت در تیم ملی بسیار بالاست اما ما به هیچ عنوان رقیب یکدیگر نیستیم ما دوست و همبازی هم هستیم و هر کس که در ترکیب ثابت قرار داشته باشد مورد حمایت باقی بازیکنان قرار خواهد گرفت

پاداش ویژه

فصلی که گذشت فصلی عجیب از همه جهات برای من و چلسی بود. تقریبا به فتح تمام جام ها نزدیک بودیم اما این اتفاق نیفتاد اما حالا اینجا در تیم ملی هستم و این یک پاداش ویژه برای من است. مشتاقم و دوست دارم یک شروع دوباره در تیم ملی داشته باشم.

جام کنفدراسیون های سال گذشته در برزیل

این مسابقات یک آزمایش جدی و مثبت برای ما بود. رقبایمان را به خوبی شناختیم و با جو ورزشگاه های انجا هم آشنا شدیم. می دانیم که در برزیل چه جوی انتظار ما را می کشد.

تازه نفس تر از پارسال

در این فصل کمتر از فصول قبل بازی کردم و الان وضعیت بهتری دارم . از لحاظ وضعیت بدنی برای من بهتر هم شد. احساس خوبی دارم و تازه نفس تر از سال گذشته در همین ایام هستم.

فینال چمپیونزلیگ 

مسابقه دشواری بود و به اعتقاد من اتلتیکو باید این شکست را بپذیرد. اتلتی بسیار به قهرمانی نزدیک بود اما با بدشانسی روبرو شد.

  ۱  
آی اسپورت
2014-05-26 18:19:49
نظر دهید

۱ نظر
عرفان
دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۵۷
شبکه خبر چی میگه این وسط!؟!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر