فهرست
گزارش روز: رقابت شدید بارسا و بروسیا دورتموند برای خرید آقای گل سری آ
گزارش روز: رقابت شدید بارسا و بروسیا دورتموند برای خرید آقای گل سری آ

گزارش روز: رقابت شدید بارسا و بروسیا دورتموند برای خرید آقای گل سری آ

آی اسپورت - لوئیس انریکه چند روزیست که کار خود را به صورت جدی در بارسلونا شروع کرده. هدف یک چیز است بازگرداندن اعتبار از دست رفته این تیم در اسپانیا و اروپا. برای هیچ طرفدار بارسلونا قابل قبول نیست که این تیم یک سال را بدون تصاحب هیچ جامی به پایان برساند.

لوئیس انریکه به سران باشگاه اعلام کرده که باید به دنبال خرید یک مهاجم شماره 9 برای این تیم باشند. او به خوبی می داند که با وجود گلزنی های مسی نمی تواند در تمام فصل به امید لئو و گل هایش بنشیند.

تجربه فصل قبل و مصدومیت ناگهانی مسی و سپس بازگشت نه چندان موفق لئو سبب شد که انریکه به این فکر بیفتد تابارسا را از زیر سایه وابستگی بیش از حد به مسی خارج کند. کاری که به عقیده او نه با پدرو و نه با الکسیس سانچس امکانپذیر نیست.

امروز خبر رسید که یکی از گزینه های جدی بارسا برای خط حمله چیرو ایموبیله بهترین گلزن سری آ و تیم تورینو است که در فصلی که گذشت 22 گل را برای ال تورو به ثمر رساند .

البته بارسا برای خرید این بازیکن یک رقیب بسیار سرسخت به نام دورتموند دارد که به دنبال یک جایگزین مناسب برای لواندفسکی می گردد و به شدت علاقمند به ایموبیله شده است.

ایموبیله همان شماره 9 ای است که بارسا به دنبالش است. یک گلزن تمام عیار که می تواند در مرکز یا کناره های فاز تهاجمی بارسا بدرخشد.  مسئولان بارسا در امر نقل و انتقالات امروز تماس های خود با مدیر برنامه های این بازیکن را آغاز کرده اند و در صددند تا بازیکن را متقاعد به پوشیدن پیراهن با ارزش بارسا نمایند.

با این وجود رسانه های آلمانی خبر از امضای قریب الوقوع قرارداد بین دورتموند و این بازیکن به ارزش 19 میلیون یورو داده اند. در هر صورت بارسلونا فرصت کمی برای متقاعد کردن این بازیکن دارد و در طی روزهای آینده مشخص خواهد شد که در این امر موفق بوده است یا خیر. 

موندو دپورتیوو

رضا سیف

  ۲  
آی اسپورت
2014-05-26 18:32:20
نظر دهید

۲ نظر
-
دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۱۵
شما مطمئنید سردار امتحان رو نمیخان بگیرن؟؟؟؟
pasha 13
دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۱۶
هیچ میدونید که اسم چیرو در زبان فارسی به معنای کوروش هست؟؟؟!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر