فهرست
گزارش روز : یک تابستان شلوغ و پر از جام در انتظار قهرمان اروپا
گزارش روز : یک تابستان شلوغ و پر از جام در انتظار قهرمان اروپا

گزارش روز : یک تابستان شلوغ و پر از جام در انتظار قهرمان اروپا

آی اسپورت -  رئال مادرید سرانجام برای دهمین بار قهرمان اروپا شد. انتظاری 12 ساله برای لادسیما که توسط آقای متخصص کارلو آنچلوتی به سر رسید.

این عنوان نه تنها رئال مادرید و هوادارانش را از یک خوشحالی بی پایان سرمست کرد ، بلکه سبب خواهد شد تا این تیم یک تابستان شلوغ و پر از جام را برعکس سال گذشته در پیش داشته باشد.

یک روز پس از پایان جام جهانی برزیل در 14 جولای ، این تیم همچون همیشه به اتریش سفر می کند تا اردوی پیش فصل خود را آغاز کند . در ادامه مادریدی ها به روال سالهای پیش به آمریکا خواهد رفت تا اردوی جدی خود که با بازیهای دوستانه ای همراه خواهد بود را آغاز کند.

پیش بینی می شود که رئال در این اردو اکثر بازیکنان خود را در اختیار داشته باشد. پس از بازگشت از ایالات متحده ، رئال مادرید با اولین چالش خود در فصل جدید روبرو خواهد شد .

در 12 آگوست و در شهر کاردیف شهر محل تولد گرت بیل ، سوپرکاپ اروپا بین رئال مادرید و سویا برگزار خواهد شد.

آخرین بار رئال در سال 2002 توانسته بود تا در شهر موناکو با برتری 3-1 مقابل فاینورد این عنوان را از آن خود کند. گلهای رئال در آن بازی زیبا را کارلوس ( 2 گل ) و گوتی به ثمر رسانده بودند.

پس از این مسابقه در 20 و 27 آگوست ، دو مسابقه بسیار حساس با اتلتیکو مادرید در چهارچوب سوپرکاپ اسپانیا برگزار خواهد شد.

دیداری که برای اتلتیکو جنبه کاملا انتقامی دارد و همین عامل باعث حساس تر شدن این بازی خواهد شد. چنانچه رئال بتواند هر دو سوپرکاپ را از ان خود کند در واقع چهارجامه خواهد شد. 

در هر صورت یک تابستان داغ و شلوغ در انتظار رئال و هوادارانش است . باید به انتظار بنشینیم و ببینیم که قهرمان اروپا در دو چالش جدی پیش روی خود چه خواهد کرد.

  ۵  
آی اسپورت
2014-05-26 19:59:59
نظر دهید

۵ نظر
-
دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۰۶
ههههههه 4 جامه اونا در حسرت 6گانه میمرند
TT ARENA
دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۱۱
میگن مقوای بازیکنان رئال رو میفرستن تهران تا با چرتپولیس یک بازی دوستانه برگزار کنن.خدایا هیچوقت اسکل شدن این چرتپولیسیا یادم نمیره یکیشون تو سایت هواداریشون نوشته بود من میپرم وسط زمین رونالدو رو بغل کنم هههههههههه خدایا یکم به این چرتپولیسیا عقل بده تا با کسب سهمیه ی آسیا اشک شوق نریزن آمین هههههههههههههههه
Shahin Sadeghian
دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۱۲
عزیزم جام باشگاه های جهان و جام برنابئورو فراموش نکن .
مروت جعفرپور
دوشنبه ۵ خرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۵۷
حسادت و سوزش از سر و روی طرفداران غارسلونا و کیسه کشای استفراقی داره میباره
قابل درک هست برای طرفداران غارسلونا که تحمل و جنبه ندارن تا قهرمانی و پادشاهی رئال مادرید کبیر رو ببین ( اشکال نداره پماد میدم بزنن به خودشون تا شاید خوب بشه)
درمورد طرفداران کیسه کشا باید عرض کنم لیاقت شما بازی با تیمهای دسته دومی اروپا هست ( شما رو چه به میلان و رئال ) اصلا بلدین هستین اسم این تیمهارو بنویسین
خخخخخخخخخخخخخخخخ
اوهوم
سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳، ۰۲:۱۵
آدم 4تا جام و بگیره ولی تو بازی با چلسی نره داور و بخره که حداقل چهارتا پنالت و نبینه و همین کار باعث بشه برن بالا و سه جام لیگ قهرمانان و سوپر لیگ اروپا و سوپر جام جهان و بگیره...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر