فهرست
باشگاه لیورپول اعلام کرد؛ تمدید قرارداد طولانی مدت برندان راجرز با قرمزها
باشگاه لیورپول اعلام کرد؛ تمدید قرارداد طولانی مدت برندان راجرز با قرمزها

باشگاه لیورپول اعلام کرد؛ تمدید قرارداد طولانی مدت برندان راجرز با قرمزها

آی اسپورت- باشگاه لیورپول اعلام کرد که برندان راجرز، سرمربی این باشگاه، قراردادش را برای مدتی طولانی تمدید کرد.

قرارداد قبلی راجرز با قرمزها در تابستان 2015 به اتمام می رسید اما مدیران لیورپول تصمیم گرفتند او را که در دو فصل گذشته عملکرد بسیار خوبی در آنفیلد داشت و این فصل قرمزها را در لیگ برتر به نایب قهرمانی رساند، حفظ کنند.

راجرز بعد از تمدید قرارداد به سایت اختصاصی باشگاه لیورپول گفت:\" من بسیار خوشحالم که این فرصت در اختیارم قرار گرفت تا در باشگاه بزرگی مانند لیورپول بمانم. بسیار خوشحالم که در دو سال گذشته یک پایه ریزی خوب برای تیم انجام دادیم و اکنون می توانیم به فاز بعدی برویم؛ فازی که معتقدم بسیار هیجان انگیز است.

مایلم از بازیکنان و کادر فنی ام که از اولین روز حضورم در این باشگاه بزرگ، عملکرد درخشانی داشتند، تشکر کنم. همچنین از مالکان و مدیران ارشد باشگاه که از من حمایت کردند و اجازه دادند دیدگاه های من در زمین مسابقه تجلی پیدا کند، متشکر هستم.

در نهایت، باید از هواداران باشگاه که هدف آنچه ما در اینجا انجام می دهیم، هستند، تشکر کنم. من هر روز به اینکه چنین تیمی را هدایت می کنم، افتخار می کنم و همچنین از هواداران به خاطر  حمایت های شان برای رسیدن لیورپول به موفقیت متشکر هستم.\"

در بیانیه باشگاه لیورپول که توسط جان هنری و تام وارنر، مالک و رئیس باشگاه تهیه شده نیز آمده است:\" برندان در مرکز پروژه ای است که ما به عنوان مالکان باشگاه می خواهیم در زمین اجرا شود. این فصل به همه نشان داد که باشگاه لیورپول می تواند به موفقیت برسد و ما برای این رسیدن به این هدف متعهد هستیم.\"

     
آی اسپورت
2014-05-26 20:17:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر