فهرست
پله: برای قهرمانی نباید با اسپانیا روبرو شویم
پله: برای قهرمانی نباید با اسپانیا روبرو شویم

پله: برای قهرمانی نباید با اسپانیا روبرو شویم

آی اسپورت- پله، اسطوره ی فوتبال برزیل در مصاحبه با جی کیو عنوان کرد که تیم ملی کشورش برای قهرمان شدن نباید با اسپانیا روبرو شود. پله اسپانیا را تیمی فوق‌العاده خواند و گفت که به قدری مرتب و سازمان یافته هستند که نقطه ضعفی ندارند.

او گفت: \" تنها  نکته ی مثبت از دیدگاه ما درباره ی اسپانیا این است که آنها فوتبال تمیزی بازی می‌کنند. آنها دوست دارند بازی در جریان باشند. فوتبال مدرن را به نمایش می‌گذذارند. تنها تیمی که مانند آنها بوده است، هلند ساعتی دهه ی 70 بود.اسپانیا به همان سبک فضایابی می‌کند و توپ را می‌گرداند و شخصیت همان تیم را دارد.\"

پله معتقد است که عدم حضور دیگو کاستا و تیاگو آلکانترا، که برزیلی الاصل هستند ولی برای اسپانیا بازی می‌کنند ممکن است به سلسائو صدمه بزند.

حضور تیاگو آلکانترا می‌توانست برای ما خوب باشد. دوست داشتم او را در تیمم داشته باشم. برای قهرمانی، برزیل باید خط حمله ای داشته باشد که در دنیا بهترین باشد، ولی همیشه ما مشکل دفاعی داشتیم. با این حال، حالا تیمی داریم که در خط هافبک و دفاع بسیار خوب است ولی مشکلاتی در خط حمله وجود دارد. این اولین باری است که برزیل اینگونه شده است.\"

     
آی اسپورت
2014-05-26 21:57:20
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر