فهرست
سابه یا: مسی در تیم من ذخیره نخواهد بود/ از بابت او نگرانی ندارم
سابه یا: مسی در تیم من ذخیره نخواهد بود/ از بابت او نگرانی ندارم

سابه یا: مسی در تیم من ذخیره نخواهد بود/ از بابت او نگرانی ندارم

آی اسپورت- تنها چند روز تا شروع جام جهانی باقی مانده و در آرژانتین، نگرانی ها درباره ی آمادگی مسی و فصلی که با بارسا سپری کرد، به اوج رسیده است.

با این حال، آلخاندرو سابه‌یا، سرمربی آرژانتین نگرانی از این بابت ندارد.

پاچارو، که کاپیتان تیمش را چند هفته پیش ملاقات کرد گفت: \"وقتی او را دیدم بسیار خوب بود.او در لیگ قهرمانان بسیار خوب کار کرد و نزدیک بود بارسا را قهرمان لالیگا کند.شکست خوردن بارسا اتفاق عجیبی است زیرا همه به پیروزی آنها عادت کرده‌اند ولی این تجربه است که باعث پیشرفت شما می‌شود.\"

او در مصاحبه با دیلی اوله در بوینس آیرس گفت: \"لئو در شرایط سختی قرار دارد. جایی که توپ را در اختیار می‌گیرید

ال پاچورا همچنین درباره  ی شانس دیگر بازیکنان گفت: \"امید زیادی در این گروه از بازیکنان برای کنار هم بازی کردن وجود دارد. تمرینات یک سکوی پرتابی برای بازیکنانی است که مثل مسی فصل بی ثباتی را سپری کردند.

یک تیم باید به مسی کمک کند و نباید تمام بار به روی شانه ی او باشد.

مسی در لیگ قهرمانان بازی کرده و در یک بازی که لیگ را از دست داده به میدان رفته، او یک حرفه ای واقعی است.\"

سابه‌یا درباره ی مقایسه ی مسی با مارادونا گفت: \"روزی که با مارادونا تمرین کردم افسرده شدم. احساس کردم که نمی‌توانم فوتبال بازی کنم. اینجا همه فکر می‌کنند که لئو بهترین است و باید به شما هم احساس خوبی بدهد. باید برایش کار‌هایی انجام دهید تا خوشحال باشید. یک حس خاصی برای لئو وجود دارد: توانایی های ویژه ی او.

مسی از لحاظ دیگری توانایی رهبری دارد، توانایی های فردی او به حدی فوق‌العاده است که تمام دنیا را مقابلش به زانو زدن وادار می‌کند.او متوجه شده که توسط مربیان و کادر فنی حمایت کامل را دارد و این احساس خوبی به او می‌دهد.\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-05-27 01:07:33
نظر دهید
۱ نظر
-
سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳، ۰۱:۳۶
ناکس همین که فهمید بیک زاده مصدوم شده مسی رو فیکسش کرد !
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر