فهرست
سود میلیاردی پرسپولیس؛ دستمزد خارجی‌ها کمتر شد
سود میلیاردی پرسپولیس؛ دستمزد خارجی‌ها کمتر شد

سود میلیاردی پرسپولیس؛ دستمزد خارجی‌ها کمتر شد

آی اسپورت - با افزایش قیمت دلار، پرداخت دستمزد بازیکنان خارجی به معضل بزرگ باشگاه پرسپولیس تبدیل شده بود تا جایی که مسئولین این باشگاه از خارجی‌های خود خواستند تا مطالبات خود را به ریال دریافت کنند و خودشان شخصا برای تبدیل آن به دلار اقدام کنند؛ درخواستی که با مخالفت مربیان و بازیکنان خارجی پرسپولیس مواجه شد.

هفته گذشته قیمت دلار به مرز ۲۰ هزار تومان هم رسید و با این قیمت سرسام‌آور پرداخت حتی ۲۰ درصد از قرارداد خارجی‌های پرسپولیس هم برای مدیران باشگاه مقدور نبود. قرارداد سرمربی پرسپولیس مبلغی در حدود ۸۰۰ هزار دلار، سه دستیار کروات او نزدیک به ۴۰۰ هزار دلار، منشا ۳۵۰ هزار دلار، بشار ۲۵۰ هزار دلار و رادوشویچ هم ۱۴۰ هزار دلار است. با این حساب اگر پرسپولیس می‌خواست فقط ۲۰ درصد از مطالبات خارجی‌های خود را پرداخت کند باید چیزی حدود ۳۹۰ هزار دلار پرداخت می‌کرد که تهیه آن با دلار ۱۸ هزار تومانی برای باشگاه پرسپولیس ۷ میلیارد تومان آب می‌خورد.

اما حالا اگر قیمت دلار را ۱۲ هزار تومان حساب کنیم پرسپولیسی‌ها برای پرداخت ۲۰ درصد از مطالبات خارجی‌های خود باید ۴ میلیارد و ۶۸۰ میلیون تومان هزینه کنند. به عبارتی دیگر از هفته گذشته تا امروز باشگاه پرسپولیس حدود ۲ میلیارد و پانصد میلیون تومان سود کرده است!

مدال

     
آی اسپورت
2018-10-03 16:29:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر