فهرست
آلبرتو پریرا: برزیل بهترین خط دفاع جهان را دارد
آلبرتو پریرا: برزیل بهترین خط دفاع جهان را دارد

آلبرتو پریرا: برزیل بهترین خط دفاع جهان را دارد

آی اسپورت- کارلوس آلبرتو پریرا، سرمربی سابق برزیل و مدیر فنی فعلی این تیم، معتقد است که میزبان جام جهانی بهترین خط دفاعی دنیا را در اختیار دارد.

پس از انتقال 50 میلیون یورویی داوید لوییز به پاری‌سن ژرمن و همینطور تیاگو سیلوا که سال 2012 با 42 میلیون یورو به همین تیم پیوست، حالا سلسائو گران ترین خط دفاعی دنیا را در اختیار دارد.

و همچنین با اضافه شدن زننده گل فینال لیگ قهرمانان یعنی مارسلو، پریرا معتق داست که شاگردان اسکولاری درخشش خوبی خواهند داشت.

پریرا گفت: \"مارسلو تا نهار فردا به اینجا خواهد آمد، این تصمیمی بود که توسط خودش گرفته شد.

ما به این بازیکنان اعتماد داریم. فقط به تیم یک نگاه بیندازید. ما گران ترین خط دفاع دنیا را در اختیار داریم. مکسول  هم اینجاست، یک بازیکن عالی، یک مهاجم بسیار خوب.\"

سرمربی تیم قهرمان جام جهانی 1994 قبول دارد که برزیل از شانس‌های اول قهرمانی است ولی مصر است که بازیکنان باید با بازی‌های خوبشان به عنوان قوی ترین تیم تبدیل شوند.

 \"موظف به پیروزی نیستیم ولی شانس اول هستیم. سال 2002، 90 % مردم فکر می‌کردند آرژانتین یا فرانسه قهرمان خواهد شد ولی هر دوی تیم‌ها از مرحله ی گروهی هم بالا نیامدند. باید به زمین رفت و ارزش‌ها را ثابت کرد.

برایمان عجیب نخواهد بود. دو آنالیزور داریم که به شناخت دیگر تیم‌ها به ما کمک می‌کنند. همه ی تیم‌ها مطالعه شده‌اند. نه تنها مرحله ی گروهی بلکه 16 تیم پایانی. نباید نگران بود زیرا از چیزی متعجب نخواهیم شد.\"

     
آی اسپورت
2014-05-27 12:42:57
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر