فهرست
تقابل رکوردداران ال‌کلاسیکو با پرسپولیس
تقابل رکوردداران ال‌کلاسیکو با پرسپولیس

تقابل رکوردداران ال‌کلاسیکو با پرسپولیس

آی اسپورت - محرم نویدکیا و محمود کریمی دو ستاره سپاهان در دهه هشتاد بودند که طلایی‌پوشان اصفهانی روزهای درخشانی را تجربه می کردند و این دو بازیکن سال‌های زیادی مقابل پرسپولیس بازی کردند و حالا در قامت مربی پای به آزادی می‌گذارند. محرم نویدکیا با 24 بار حضور در دیدار با پرسپولیس از این حیث رکوردار محسوب می‎شود و توانسته در این 24 بازی دو گل نیز به ثمر برساند.

رکوردار دیگر این بازی حساس در فوتبال ایران محمود کریمی است که 4 گل مقابل پرسپولیس به ثمر رسانده؛ شاید به یادماندنی‌ترین گل‌های او همان سه گلی باشد که در ورزشگاه آزادی در نیمه نهایی جام حذفی وارد دروازه سرخپوشان کرد، تا نام خودش را به عنوان تنها هت‌تریک کننده تاریخ تقابل دو تیم ثبت کرده باشد.

کریمی در ابتدای فصل با اصرار محرم نویدکیا به کادر فنی سپاهان اضافه شد و حالا باید دید این دو که پیش از این به عنوان بازیکن مقابل پرسپولیس بازی کردند، در کسوت مربیگری چه خواهند کرد. البته کریمی پیش‌تر در کنار مربیانی نظیر امیرقلعه نویی و زلاتکو کرانچار به عنوان مربی در کنار سپاهان بوده است و حالا روز سه شنبه 16 دی ماه بار دیگر اینبار در کنار محرم پا به آزادی خواهد گذاشت.

۱    
آی اسپورت
2021-01-03 12:31:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر