فهرست
عکس روز: کدام خلعتبری تشویق شد؟
عکس روز: کدام خلعتبری تشویق شد؟

عکس روز: کدام خلعتبری تشویق شد؟

آی اسپورت - تماشاگران مشغول تشویق خلعتبری هستند. البته معلوم نیست کدام خلعتبری؟ جمله تیزهوشانه عادل فردوسی پور اشاره به تماشاگر ویژه بازی دیروز تیم ملی داشت. فردی که بازی ایران مقابل بلاروس را هم از نزدیک دیده بود و دیروز هم بازی شاگردان کی روش را از نزدیک تماشا کرد.

هومن خلعتبری که به واسطه حضورش در یک برنامه ماهواره ای تبدیل به چهره شناخته شده ای نزد ایرانیان شده، چند روز قبل از بازی مقابل مونته نگرو با انتشار پستی در صفحه فیس بوکش خبر ساز شده بود.

او گفته بود که بازیکنان تیم ملی را به سالن اوپرای شهر گراتس اتریش برده و قرار است به زودی عکسهای این دیدار را منتشر کند.  بعد از انتشار این پست بود که یکی از کاربران صفحه خلعتبری از این موسیقیدان درخواست کرد که عکسها را منتشر نکند چرا که ممکن است این موضوع برای بازیکنان تیم ملی دردسر درست کند.

جواب خلعتبری را بدون هیچ کم و کاستی بخوانید:\" روز مسابقه ، بیش از 1500 نفر تماشا چی بودیم ما همه و دست همه هم موبایل بود و عکس من رو با بچه ها میگرفتن !!! این رو اشاره کردم که بدونید \" اگر \" موضوع به عکس باشه ، عکس زیاد گرفته مبشه و دست به دست میشه ... ! از طرف دیگر ، دیروز \" همراهانی \" بودن که کاملاً مشخص بود برای آگاهی و چک کردن \" چی \" همراه بچه ها هستند !  ولی همونها هم از دیدن سالن اپرا و محل کار من و خود من ، یخشون وا شده بود و نگاه تحسین برانگیز رو از چشمشون و لبخند گوشه لبشون ؛ میشد به راحتی فهمید !!! تمام مدت ؛ جلو نمیامدند ولی قدم به قدم همراه بودند ... فقط موقع خداحافظی و سوار اتوبوس شدن ، زود و خیلی سریع به طرف من آمدند و دست دادند و محبتی کردن و رفتن ... ! یواشکی\"

جالب اینکه خلعتبری علیرغم این پست، هنوز عکسهای دیدارش با ملی پوشان را منتشر نکرده است

  ۱۰  
آی اسپورت
2014-05-27 12:34:23
نظر دهید

۱۰ نظر
یغما
سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۵۳
هومن خلعتبرى قبل از اون برنامه هم انسان شناخته شده اى بودن ،
تور کنسرت هاى گروه سیمرغ به خوانندگى استاد همایون شجریان با رهبرى اقاى خلعتبرى صورت میگرفت
ایشون ٢٥ ساله بصورت حرفه اى موسیقى رو تدریس میکنه و درس میده

ایشون هم یه هموطنه که واسه تشویق تیم ملیشون رفتن و بهترین کار کردن حالا چندتا هم عکس گرفته شده باشه که کفر نیست

بازیکن هاى ما که تو ایران هى فرت و فرت تو کنسرت این خواننده هاى درپیت عکس میگیرن و منتشرش میکنن ، پس مطمئنأ عکس گرفتن با آغاى خلعتبرى که یه دنیا فهم موسیقى دارن نباید اونقدر عجیب جلوه کنه !
محسن
سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۳۶
عادل توپ ترین گزارشگر فوتبال ایرانه.کدوم گزارشگرمون تیکه های عادل اصلا به ذهنش میرسه که بگه؟
الیاس
سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۱۸
تیکش خیلی ظریف بود ...
کارستن یانکر
سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۳۷
دخترای ایرونی!، مقیم داخل و خارج ندارن دیگه. همه ماشاله دماغا عملی و ...
مجتبی
سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۲۱
چقد باهوشه عادل.
دختره بغل هومن سربند سبزش مشکوک میزنه
دماغ عملیا
امیر اسلامی
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳، ۰۲:۲۴
خوب راست گفته دیگه ! معلومه همه دلشون میخواد با ایشون عکس داشته باشند . همه هم موبایل به دست ؛ عکس میگیرند ! اگر به عکس باشه که همه از همه چی محرومند که !
خیلی مرده که با این اسم و رسم ، میره وسط مردم بازی رو نگاه میکنه ! نه اینکه تو جایگاه مخصوص بره و لژ مخصوص ... بقیه یاد بگیرند ! خیلی مرده ... آفرین
آزیتا راد
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۴۱
آقای خلعتبری از قبل از تلویزیون هم بین اهالی موسیقی معروف بودند ! خوب حالا همه ایران میشناسنش و البته دوستش هم دارند . بسیار محبوبه و 95% افراد دوستش دارند و تمجدیدش میکنند.
این که میره بین مردم عادی میشینه و مسابقه رو دنبال میکنه از روح بزرگش میگه ! بارها شنیده از دور بری ها که مرد نیکوکاری هست و خیلی به دانشجوهای موسیقی کمک کرده ولی خودش همیشه انکار کرده و لبخند زده.
به هرحال کسی که کمی زبان آلمانی یا انگلیسی بلد باشه ، با جستجو در گوگل ، به راحتی اجراها و معروفیت ایشون ، اون هم در مهد موسیقی دنیا ؛ یعنی اتریش رو میتونه پیدا کنه و متوجه بشه . انسان شریفیه ... اون هم این دوره زمونه ...
امید
پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۳۰
والا حق داره منتشر نکرده ! یه عده ورزشکار عاقل بالغ ، رفتن از یه ساختمون اپرا تو یه شهر خارجی دیدن کردن ؛ ببین چه بلبشویی اون ورقه روزنامه " نود " راه انداختهههه !!! بعد شما منتظری که بیاد آقای خلعتبری عکس بذاره که به بشه خوراک روزانه اینجور مجله ها و سایتها ؟؟؟ مگه بیکاره !؟
از شما خوشم اومد که میشینی کامنهای مردم تو فن پیچ خلعتبری رو میخونی و چک میکنی !!! ای وللللل از بی سوژه گی ! :)
اون نود همچین تیتر زده ؛ انگار آقای خلعتبری یه عده ننه مرده رو گول زده ؛ بدون بزرگترشون اغفال کرده ، برده سالن و ساختمون اپرا دید!!! وایییی وایییی !!! اگه خود کنسرت و اپرا رو دیده بودن دیگه چییییییی ؟؟؟؟ وایی واییییی ! زندگیمون شده دنبال کردن حاشیه زندگی دیگران !
-
چهارشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۲۴
دختره شلوار قرمزههمکلاسیمه
خخخخخخ
امیر
يكشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۴۹
ولی دکتر اون هدبند سبزه خوب نبوده خداوکیلی
دماغشو خراب کرده
ولی اون شلوار قرمزه خوب عمل کرده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر