فهرست
بادامکی: تا این لحظه با مسئولان صبا صحبتی نداشته ام/ در لیست مرفاوی حضور دارم
بادامکی: تا این لحظه با مسئولان صبا صحبتی نداشته ام/ در لیست مرفاوی حضور دارم

بادامکی: تا این لحظه با مسئولان صبا صحبتی نداشته ام/ در لیست مرفاوی حضور دارم

با یکی، دو تیم صحبت کرده ام اما ابتدا منتظرم وضعیتم در صبا مشخص شود تا تصمیم گیری کنم و با توجه به این که فصل نقل و انتقالات تازه آغاز شده است، عجله ای برای این کار ندارم.

آی اسپورت- با مشخص شدن صمد مرفاوی به عنوان سرمربی فصل آینده صبای قم، بازیکنان سال گذشته این تیم منتظر روشن شدن وضعیتشان در صبای قم هستند.

حسین بادامکی، بازیکنی که نیم فصل گذشته لیگ برتر از پدیده مشهد به صبای قم آمد، درخصوص این که مسئولین صبای قم صحبتی برای ماندن وی در این تیم کرده اند یا خیر، به \"آی اسپورت\"  می گوید: تکلیف خیلی مسائل در باشگاه مشخص نیست و هنوز صحبتی با مسئولان صبا نداشته ام و با توجه به طلبی که از قرارداد سال گذشته خود دارم، ابتدا باید تکلیف مطالبات سال گذشته ام را مشخص کنم تا ببینیم خدا چه می خواهد.

هافبک فصل گذشته تیم فوتبال صبای قم، ابراز کرد: مشکل ما این است که هنوز با باشگاه تسویه نکرده ایم و وضعیتمان در این تیم مشخص نیست.

وی در پاسخ به این سوال که خبر دارید در لیست صمد مرفاوی هستید یا خیر؛ عنوان داشت: تا جایی که اطلاع دارم در لیست آقا صمد هستم.

بادامکی پیرامون اینکه قرار است تمرینات صبای قم از هفدهم خرداد ماه آغاز شود، اظهار کرد: مدیران تیم باید توجه داشته باشند تا زمان نگذرد و هرچه تعلل کنند به ضرر تیم خواهد بود.

بازیکن اسبق پرسپولیس تهران درباره پیشنهاداتی که به وی شده است، خاطر نشان کرد: با یکی، دو تیم صحبت کرده ام اما ابتدا منتظرم وضعیتم در صبا مشخص شود تا تصمیم گیری کنم و با توجه به این که فصل نقل و انتقالات تازه آغاز شده است، عجله ای برای این کار ندارم.

وی درمورد انتخاب مرفاوی برای مربی گری تیم فوتبال صبای قم، گفت: بعد از اضافه شدن آقای مرفاوی در نیم فصل دوم به باشگاه صبا، ایشان نتایج خوبی را برای این تیم گرفتند و باتوجه به این که با ایشان کار کردم می دانم انسان بسیار خوبی هستند و توانستند نیم فصل دوم سال گذشته به خوبی تیم را رهبری کنند و مقام نهمی که صبا با شرایط سخت فصل گذشته کسب کرد، مدیون آقای مرفاوی است.

بازیکن سال گذشته صبای قم، یادآور شد: اگر انتقال تمرینات به قم قطعی شده است، باید کمبود امکاناتی که سال گذشته در این شهر بود برطرف شود و تمهیدات لازم برای رفع مشکل اسکان بازیکنان صورت پذیرد.

     
آی اسپورت
2014-05-27 13:34:03
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر