فهرست
گزارش/ ویلا، قربانی همیشگی در باکسینگ دی
گزارش/ ویلا، قربانی همیشگی در باکسینگ دی

گزارش/ ویلا، قربانی همیشگی در باکسینگ دی

آی اسپورت- تاتنهام در سال های گذشته در دوران بعد از کریسمس روزهای خوبی را گذرانده است. در واقع آخرین شکست آن ها در باکسینگ دی مربوط به سال 2003 است که در بازی با پورتسموث دو گل از پاتریک برگر کار را برای آن ها دشوار کرد و 3 امتیاز را در فراتون پارک از دست دادند.

از آن روز به بعد تاتنهام از 11 بازی در تاریخ 26 دسامبر 8 بازی را برده است که 3تا از آن ها مربوط به بازی با استون ویلا است. در سال 2006 دو گل از ژرمن دفو باعث شد تیم مارتین جول در وایت هارت لین ویلا را شکست دهد و در جدول رده بندی جای آن ها را بگیرد.

در سال 2010 اما تاتنهام با همین نتیجه ویلا را شکست داد، اما دفو بعداز ظهر سختی را گذراند. او در نیمه اول به خاطر درگیری با جیمز کالینز اخراج شد و 2 گل از رافائل فان در فارت باعث شد به روند 7 بازی شکست ناپذیری اش ادامه دهد.

جذاب ترین برد تاتنهام مقابل استون ویلا در باکسینگ دی مربوط به سال 2012 بود. دفو گل اول تیم را زد و گرت بیل در نیمه دوم هت تریک کرد. با این برد تیم آندره ویلاش بوآش در رده چهارم رده بندی قرار گرفت و اورتون را پایین کشید.

ویلا البته تنها تیمی نیست که در 10 سال اخیر تاتنهام 3 بار در باکسینگ دی با آن بازی کرده است. بین سال های 2007 و 2010 تاتنهام با فولام بازی کرد، آن هم 3 بار پشت سر هم. در اولین بازی اسپرز 5 بر یک حریف را در هم کوبید و گل های آن بازی را رابی کین، تام هادلستون و دفو زدند. در دو بازی بعدی اما فولام انتقام گرفت و در هر دو بازی تاتنهام را با تساوی بدون گل متوقف کرد.

فقط در یک بازی دیگر تاتنهام در باکسینگ دی ناامید شده است و آن هم مربوط به سال 2013 است که در وایت هارت لین، ورزشگاه خانگی به مصاف وست برومویچ رفت و بازی مساوی شد. کریستین اریکسن باعث شد تیم تیم شروود با ضربه ایستگاهی فوق العاده او پیش افتاد و بعد یوناس اولسن به فاصله تنها 2 دقیقه بعد از گل بازی را به تساوی کشاند. امسال تاتنهام باید در روز چهارشنبه و در ورزشگاه خانگی ساوثهمپتون به مصاف این تیم برود و در صورتی که برنده نشود به منچستریونایتد این اجازه را می دهد تا در صورت پیروزی در دیدار این هفته اش به آن ها نزدیک تر شود.

۵    
آی اسپورت
2016-12-26 16:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر