فهرست
اولین حرکت قهرمان اروپا در بازار نقل و انتقالات : رئال این آرژانتینی را می خواهد
اولین حرکت قهرمان اروپا در بازار نقل و انتقالات : رئال این آرژانتینی را می خواهد

اولین حرکت قهرمان اروپا در بازار نقل و انتقالات : رئال این آرژانتینی را می خواهد

آی اسپورت - از قهرمانی دهم رئال در اروپا چند روزی نمی گذرد اما قهرمان اروپا قصد تعلل و درنگ ندارد و از همین امروز فعالیت خود در بازار نقل و انتقالات را شروع کرده است.

به گزارش اسکای ایتالیا خوان ایتوربه بازیکن آرژانتینی سابق ریورپلاته آرژانتین و پورتوی پرتغال که فصل گذشته در ورونا بازی های درخشانی از خود ارائه داد هدف جدید رئال در فاز تهاجمی خواهد بود.


این شبکه همچنین جزئیات بیشتری را نیز فاش کرده و می گوید مسئولین باشگاه هلاس ورونا این هفته به مادرید خواهند رفت تا در مورد شرایط واگذاری این بازیکن 20 ساله با سران مادریدی پای میز مذاکره بنشینند.

مالکیت این بازیکن هنوز در اختیار باشگاه پورتو است اما پنج شنبه هفته گذشته ورونا با ارئه مبلغ 15 میلیون یورو به باشگاه پرتغالی خواهان به خدمت گرفتن قطعی این بازیکن شد.

هدف باشگاه ایتالیایی فروش ایتوربه به قیمت 20 تا 25 میلیون به رئال است تا از این طریف 5 تا 10 میلیون سود کند.  

البته آنچلوتی نیز دید مثبتی به این بازیکن 1.71 سانتی دارد . زمانی که ایتوربه در گوارانی بازی می کرد حتی او را با مسی نیز قیاس می کردند.

او یک مهاجم صرف نیست و بیشتر در پشت مهاجمین به کار گرفته می شود . در فصل گذشته در 33 بازی برای ورونا زننده 8 گل بود و با توجه به اولین فصل حضورش در سری آ و اینکه در تیم متوسطی مثل هلاس ورونا نیز بازی می کرد ، آمار چندان بدی به حساب نمی آید.

ایتوربه همچنین عضو تیم های ملی پایه های آرژانتین نیز بوده است . با توجه به آخرین مصاحبه فلورنتینو پرز مبنی بر اینکه امسال خرید کهکشانی در کار نخواهد بود ، شاید خرید ایتوربه چندان غیر منتظره به نظر نیاید.

  ۱  
آی اسپورت
2014-05-27 15:34:42
نظر دهید
۱ نظر
بازیش رو ندیدم ولی دماغش رو دوست ندارم
سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۴۳
چرا دفاع نمیخریم؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر