فهرست
گزارش روز : سرخیو راموس و کریس رونالدو دو شانس مسلم کسب توپ طلای امسال
گزارش روز : سرخیو راموس و کریس رونالدو دو شانس مسلم کسب توپ طلای امسال

گزارش روز : سرخیو راموس و کریس رونالدو دو شانس مسلم کسب توپ طلای امسال

آی اسپورت - سرخیو راموس ماه مارس گذشته 28 سالگی خود را جشن گرفت و در ماه می نیز با تولد اولین فرزندش پدر شد . فصلی که به اتمام رسید بدون شک برای او بهترین فصل فوتبالی اش بود.

به جز معدودی بازی ها همچون بازی برگشت مقابل بارسلونا ، او عملکردی خیره کننده در خط دفاعی رئال مادرید داشت.

گل های حیاتی او در چمپیونزلیگ کمک کردند تا رئال لادسیما را کسب کند و به نوعی او را می توان یکی از کاندیداهای مسلم توپ طلای امسال دانست.

دو گل استثنایی او به بایرن مونیخ و گل معجزه آسای او به اتلتیکو در دالوژ ، رئال را در جاده قهرمانی به مقصد موردنظر رساندند.

حال یک جام جهانی و درخشش او در ترکیب تیم ملی اسپانیا کافی است تا او همچون فابیو کاناوارو تنها مدافعی که در 38 سال اخیر توپ طلا را برده است ؛ صاحب این عنوان شود. پیش از کاناوارو ، بکن بائر دو بار در دهه 70 صاحب این عنوان شده بود.

رقیب جدی سرخیو کسی نیست جز کریستیانو رونالدو همبازی او در رئال مادرید و صاحب توپ طلای سال گذشته. بدون شک رونالدو در حال حاضر شانس اول این عنوان است .

17 گلی که کریس در چمپیونزلیگ امسال به ثمر رساند و رکورد جدیدی که خلق کرد بعلاوه کسب عنوان قهرمانی در لیگ قهرمانان و کوپا دل ری و زدن 31 گل در فصل گذشته ، بار دیگر او را جلوتر از هر بازیکنی کاندید شماره یک توپ طلاکرده اند.

صاحب کفش طلای این فصل با 31 گل این فرصت را دارد تا همراه با راموس دو جام دیگر را همین تابستان با رئال مادرید تصاحب کند.دو سوپرکاپ اروپا و اسپانیا.

درخشش این دو در جام جهانی اگر با کسب این دو سوپرکاپ همراه شود بدون شک باعث خواهد شد که راموس و رونالدو جلوتر از سایرین شانس بردن توپ طلا را را داشته باشند.

 باید به انتظار جام جهانی و درخشش احتمالی این دو بنشینیم .

  ۵  
آی اسپورت
2014-05-27 16:39:04
نظر دهید

۵ نظر
ssss
سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۰۰
مثلا راموس چکار کرده که برنده توپ طلا بشه.دوباره مافیای تبلیغات ریال مادرید و اسپانیا شروع کردند به جو سازی و تبلیغات به نفع فوتبال کشورشان
-
سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۲۶
نه پس میخوای پیکه نامزد بشه با مسی؟؟؟
رضا. دزفول
سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۱۱
امسال بهترین بازیکن جهان از جام جهانی مشخص خواهد شد و به احتمال زیاد ایشالا شاه لیو یا نیمار هستند نه پنالدو و بازیکن تیم یوفامادرید
مسی
سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۲۷
ronaldoامسال شانش آورد مسی مصدوم شد .اون توپ طلا هم کریس نم تونست ببره.
G.BALE
سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۰۰
ای بارسایی ها!! حالا که مسی توی این فصل هیچ غلطی نکرده میگید بهترین بازیکن از جام جهانی مشخص میشه؟؟؟؟ جل الخالق!!! الحق که شما حزب باد هستید!! اگه این قانون نانوشته شما درست باشه پس به یاد بیارید که مسی چطوری 2010 با حق خوری توپ طلا رو برد! تازه اون سال نصف موفقیت های امسال کریس رو هم نداشت و توی جام جهانی هم که جلوی آلمان 4 تایی شد و هیچ گلی هم نزد! پس اراجیف کمتر ببافید و بهترین بازیکن دنیا (کریس) رو با بعضی ها مقایسه نکنید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر