فهرست
ادعای فرانس فوتبال؛ جانشین ایارامندی از پی اس جی می آید
ادعای فرانس فوتبال؛ جانشین ایارامندی از پی اس جی می آید

ادعای فرانس فوتبال؛ جانشین ایارامندی از پی اس جی می آید

آی اسپورت - امروز نشریه معتبر فرانس فوتبال ادعا کرد که مارکو وراتی ستاره ایتالیایی تیم پی اس جی می تواند اولین گزینه جدی رئال مادرید برای تقویت خط میانی اش باشد.

این بازیکن 21 ساله یکی از محبوب ترین بازیکنان در بازار نقل و انتقالات تابستانی امسال است. کسی که باشگاه های زیادی مایل به خرید وی هستند.

به ادعای فرنس فوتبال ، کارلو آنچلوتی علاقه فراوانی به این بازیکن دارد و از مسئولان رئال خواسته تا به عنوان اصلی ترین گزینه خرید به وی نگاه کنند.

عملکرد ضعیف ایارامندی و بالارفتن سن ژابی آلونسو ، رئال مادرید را مجبور کرده تا برای میانه زمین خود به فکر پیداکردن یک ستاره باشد.

 روزهای گذشته از علاقه رئال به ویدال نیز صحبت به میان آمده بود. از طرفی یوونتوس نیز به شدت به دنبال وراتی است. پیرلو کم کم به پایان دوران فوتبالش نزدیک می شود و پوگبا نیز ممکن است به زودی به یک تیم ثروتمند اروپایی منتقل شود.

پی اس جی اعلام کرده که با مبالغ پایین تر از 30 میلیون یورو ، اجازه جدایی به این هافبک ایتالیایی را نخواهد داد. اما ممکن است با ورود یایا توره آنها از مواضعشان عقب نشینی کرده و با قیمت پایین تری راضی به فورش وراتی شوند.

تاکنون رئال و یوونتوس جدی ترین مشتریان وراتی هستند.

  ۳  
آی اسپورت
2014-05-27 18:01:48
نظر دهید

۳ نظر
اینا که همه زیر22 سال هستن!
سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۰۰
..
ال مورو
سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۲۴
پوگبا رو میخوایم
مجتبی
سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۴۷
بشین تا بیاد.یوونتوس هم داد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر