فهرست
گزارش ویژه : بازتاب جالب تساوی ایران مقابل مونته نگرو در پرتیراژترین روزنامه آرژانتین
گزارش ویژه : بازتاب جالب تساوی ایران مقابل مونته نگرو در پرتیراژترین روزنامه آرژانتین

گزارش ویژه : بازتاب جالب تساوی ایران مقابل مونته نگرو در پرتیراژترین روزنامه آرژانتین

آی اسپورت - شب گذشته تیم ملی ایران در سومین بازی تدارکاتی خود در راه جام جهانی در مقابل مونته نگرو به دومین تساوی متوالی 0-0 دست یافت. تیم ملی با وجود برتری محسوس نتوانست گلی را وارد دروازه این تیم اروپایی کند.

اما این بازی بازتاب خوبی در روزنامه OLE پرتیراژترین روزنامه کشور آرژانتین داشت:

\"هاشم

\" تیم ملی ایران حریف آرژانتین در جام جهانی به یک تساوی بدون گل دیگر دست یافت تا کارلوس کیروش نسبت به خط حمله و مهاجمینش دچار تردید هایی شود. ایران باوجود برتری نتوانست گلی در مقابل مونته نگرو به ثمر برساند.

ایران چهارمین جام جهانی خود را تجربه خواهد کرد. این تیم پس از سرگروهی در گروه خود در مقدماتی جام جهانی ، با اقتدار به بزرگترین رویداد جهانی فوتبال صعود کرد .

اما اکنون که این تیم بلیط برزیل را در جیب دارد و چمدان هایش را هم بسته است شک و دودلی را در دل طرفداران خود و به خصوص مریی مشهور خود کارلوس کیروش کاشته است.

پس از شکست 2-1 مقابل گینه در اولین بازی تدارکاتی در تهران این تیم در مقابل بلاروس و مونته نگرو به تساوی بدون گل دست یافت. نمایش های نه چندان خوب این تیم در این سه بازی نگرانی هایی را در بین ایرانی ها بوجود آورده است.

تیم 54 رنکینگ فیفا دیروز در هارتبرگ اتریش در مقابل مونته نگرو قرار گرفت. و با وجود اینکه بهتر از دو بازی قبلی ظاهر شد اما نتوانست در این بازی نیز به گل دست یابد.

الخاندرو سابه یا به طور حتم این بازی را تماشا کرده و هم اکنون اطلاعات خوبی از این تیم دارد.

کارلوس کیروش دیروز از 11 بازیکنی که به نظر ، بازیکنان ثابت این تیم در جام جهانی خواهند بود از ابتدا در ترکیب استفاده کرد. در همان دقیقه 16 هاشم بیک زاده مصدوم و به بیرون زمین منتقل شد.

او دیگر نتوانست به بازی ادامه دهد و این می تواند زنگ خطری برای کیروش در آستانه جام جهانی باشد. احتمال می رود که وی یکی از بازیکنان اصلی خود را از دست داده باشد. .

بازی در مجموع با برتری ایران پیگیری می شد و بخصوص رضا قوچان نژاد مهاجم این تیم که بازیکن تیم چارلتون انگلستان است ، سرحال تر و فعال تر از باقی بازیکنان نشان می داد.این مهاجم ، بسیار دونده و پرانرژی نشان می داد.


بهترین بازیکن این تیم دژاگه نام دارد که در بازی دیروز ضعیف تر از حد انتظار نشان داد. این بازیکن که در تیم فولهام توپ می زند در نیمه دوم تعویض شد. ایران بدشانس بود که ضربات سر نکونام و جهانبخش و شوت حاج صفی راهی به دروازه پیدا نکردند.

در انتهای بازی نیز احمدی دروازه بان این تیم اشتباه فاحشی انجام داد ولی یانکوییچ نتوانست از این فرصت استفاده کند و خود دروازه بان ، اشتباهش را جبران کرد.


واقعیت این است که ایران در همه نقاط برتر از مونته نگرو بود. مرکز زمین در اختیار این تیم بود و بیش از 10 کرنر نیز نصیب این تیم شد ولی بازیکنان این تیم از هیچکدام استقاده مطلوبی نکردند . آمار تصاحب توپ نیز به نفع ایران بود . ایرانی ها 55 درصد میدان را در اختیار داشتند. اما در تمام طول بازی به نظر ایده روشنی برای گلزنی نداشتند.

قوچان نژاد که نام خانوادگی دشواری نیز دارد دیروز با وجود اینکه خطرناک جلوه می داد همچون بازی با بلاروس موفق به گلزنی نشد. و نمی توان او را مهاجمی در اندازه های مسی ، آگرو ، دی ماریا و هیگواین دانست.

تیم کیروش روز 21 ژوئن و در دومین هفته رقابتها باید در مقابل تیم سابه یا قرار بگیرد. این بازی در بلوارزنته برگزار خواهد شد.

ایران در ادامه بازی های تدارکاتی خود ، روز 30 می به مصاف آنگولا رفته و روز 7 ژوئن نیز با ترینیداد و توباگو  پیکار خواهد داشت.

دیگر رقبای آرژانتین نیز این هفته بازی خواهند داشت. نیجریه با اسکاتلند و بوسنی با ساحل عاج مصاف خواهند داشت \"


ماکسی فریجیه ری : OLE

رضا سیف  ۲  
آی اسپورت
2014-05-27 19:01:53
نظر دهید

۲ نظر
-
سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۲۸
بسم الله الرحمن الرحیم و توی دروازه سید بلال از ترس مسی گل به خودی میزنه هههههههههههههههههه
معین
سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۱۷
ﻗﻮﭼﺎﻥ ﻧﮋﺍﺩ ﮐﻪ ﻧﺎﻡ ﺧﺎﻧﻮﺍﺩﮔﯽ ﺩﺷﻮﺍﺭﯼ
ﻧﯿﺰ ﺩﺍﺭﺩ ﺩﯾﺮﻭﺯ ﺑﺎ ﻭﺟﻮﺩ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺧﻄﺮﻧﺎﮎ ﺟﻠﻮﻩ ﻣﯽ ﺩﺍﺩ
ﻫﻤﭽﻮﻥ ﺑﺎﺯﯼ ﺑﺎ ﺑﻼﺭﻭﺱ ﻣﻮﻓﻖ ﺑﻪ ﮔﻠﺰﻧﯽ ﻧﺸﺪ ﻭ ﻧﻤﯽ
ﺗﻮﺍﻥ ﺍﻭ ﺭﺍ ﻣﻬﺎﺟﻤﯽ ﺩﺭ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﻫﺎﯼ ﻣﺴﯽ ، ﺁﮔﺮﻭ ، ﺩﯼ
ﻣﺎﺭﯾﺎ ﻭ ﻫﯿﮕﻮﺍﯾﻦ ﺩﺍﻧﺴﺖ

خخخخخخخخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر