فهرست
واکنش مسلمان به جنجال یک مصاحبه/ تا ابد قرمزم و امیدوارم دایی رضایتنامه ام را بگیرد!/ عاشق تیم ملی هستم
واکنش مسلمان به جنجال یک مصاحبه/ تا ابد قرمزم و امیدوارم دایی رضایتنامه ام را بگیرد!/ عاشق تیم ملی هستم

واکنش مسلمان به جنجال یک مصاحبه/ تا ابد قرمزم و امیدوارم دایی رضایتنامه ام را بگیرد!/ عاشق تیم ملی هستم

آی اسپورت - هافبک فصل گذشته سرخپوشان که در تعطیلات نیم فصل به این باشگاه منتقل شده بود؛ تحت تاثیر جو وحشتناکی که در ساعات گذشته بر علیه ش در فضای مجازی ایجاد شده ، راهی به جز تکذیب مصاحبه جنجالی با روزنامه گل پیش پای خود ندیده است. تیتر یک این مصاحبه، جمله ای از محسن در تمجید از سرمربی تیم ملی امید بود: « اگر منصوریان سرمربی استقلال بود با 1000 تومان استقلالی می شدم!». به محض رسیدن این جلد بر روی کیوسک ها، حملات شدیدی متوجه این فوتبالیست جوان شد. عده زیادی بدون آنکه دورنمایه مصاحبه را بخوانند، نسبت به این جمله غیرحرفه ای محسن گارد گرفتند و بحث های پیرامون او در شبکه های اجتماعی با توهین های بسیاری همراه شد. نکته عجیب و غریب دیگر این گفتگو، اعتراف مسلمان به عمدی بودن مصدومیتش در اردوی تیم ملی بود: «چون می دانستم در لیست کی روش نیستم خودم رابه مصدومیت زدم!».

محسن مسلمان، چند ساعت پس از هجمه وحشتناک انواع و اقسام عبارات ناپسند و صفات نازیبا، سرانجام در اینستاگرامش  به ماجرای پرسروصدای این مصاحبه و بازخورد فوق منفی پرسپولیسی ها واکنش نشان داد.  این بازیکن تاکید کرد که این حرف ها مال وی نیستند و او تا آخر عمرش قرمز خواهند ماند! محسن همچنین به این نکته نیز اشاره کرد که عاشق تیم ملی است و هرگز خود را به مصدومیت نخواهد زد. این بازیکن در ادامه اظهار امیدواری کرده است تا علی دایی برای فصل بعد رضایت نامه اش را از ذوب آهن بگیرد. جالب تر از همه، وعده او برای انتشار تکذیبیه این مصاحبه در روز چهارشنبه است. او البته توضیح نداده که این تکذیبه در خود روزنامه گل به چاپ خواهد رسید و یا رسانه دیگری. 

  ۲  
آی اسپورت
2014-05-27 19:04:29
نظر دهید

۲ نظر
-
سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۳۱
مگه میشه روزنامه گل مصاحبه اشباه چاپ کنه ؟ فایل صوتی هست عمو جون
در ضمن این شبکه های اجتماعی خیلی هاشون دست طرفدار های اون شخص هست و هرچیزی مینویسن زاییده ذهن بازیکن نیست
همین رو بگم که مسلمان خودش و تمام خانوادش استقلالی هست ... مادر گرامی ایشون نیز استقلالی هستند
hamid
سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۳۶
اونی که بعد جام جهانی باس بره کفاشیان بی لیاقته و اون دورو وریاش که ملوم نیس پولهایی مانند همون 70 میلیارد درامد تبلیغات دور زمین رو چیکارش میکنن.البته وزیری که گودرزی باشه .... باید به حال و احوالمون گریست.ایران من :)))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر