فهرست
حال خوش یک تیم!/ حسین ماهینی در نقش وایدنفلر
حال خوش یک تیم!/ حسین ماهینی در نقش وایدنفلر

حال خوش یک تیم!/ حسین ماهینی در نقش وایدنفلر

آی اسپورت -  مصدومیت هاشم بیگ زاده در دیدار تدارکاتی شب گذشته ایران با مونته نگرو، یکی از همبازی های او در تیم ملی را به واکنش واداشته است. حسین ماهینی که فعال ترین فوتبالیست این روزهای تیم ملی در شبکه های اجتماعی محسوب می شود، در ارتباط با مصدومیت هاشم نوشته است که بازیکنان تیم ملی تا می توانستند به این بازیکن روحیه داده اند و همه امیدوارند تا این مصدومیت چیز خاصی نباشد و بیگ زاده به جام جهانی برسد. او بُعد احساسی ماجرا را اینگونه تقویت کرده است:«امیدواریم هاشم بتونه جام جهانی بازی کنه. زحمت کشیده و حقشه. ما یه تیم هستیم و پشت رفیقمونیم».  این جملات دوست داشتنی حسین ماهینی برای ملی پوش تیم رقیب دیرینه، آدم را دقیقا به یاد صحبت های شب گذشته وایدنفلر می اندازد. جایی که گلر دوم مانشافت از علاقه وافرش برای بازگشت زودهنگام مانوئل نویر و جدی نبودن مصدومیت او خبر داد و تاکید کرد که هرگز دوست ندارد خبر نرسیدن این ستاره حتی به یکی از مسابقات آلمان در جام جهانی را بشنود. طبیعتا جملات وایدنفلر با توجه به هم پست بودنش با نویر، دلفریب تر هستند اما این چیزی از ارزش جو مثال زدنی اردوی تیم ملی در آستانه جام جهانی نمی کاهد. یادمان نرود حرف و حدیث های عجیب اردوی تیم ملی در جام جهانی آلمان را!

 

  ۴  
آی اسپورت
2014-05-27 19:20:12
نظر دهید

۴ نظر
-
سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۳۲
میگن بعد از شنیدن مصدومیت هاشم، مردم بوینس آیرس که به دلیل حضور هاشم شانس کمی برای صعود از گروه میدیدن هلهله کنان و جیغ زنان خشتکهای خود را دریده و از فرط شادی تبدیل به سولفات شدن.
الیاس
سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۳۴
چرا شر و ور میگی ؟! ماهینی راسته , هاشم چپ
مجتبی
سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۴۶
خب الیاس جان متن رو با دقت میخوندی گفت:طبیعتا جملات وایدنفلر با توجه به هم پست بودنش با نویر، دلفریب تر هستند اما این چیزی از ارزش جو مثال زدنی اردوی تیم ملی در آستانه جام جهانی نمی کاهد.
hd
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳، ۰۱:۱۰
هرکی یه بار از نزدیک بازی ماهینی رو دیده باشه قبول می کنه که دعوت شدنش توهین به فوتبالمون بوده چه برسه به اینکه بخواد تو برزیلم باشه!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر