فهرست
برانکویی هستید یا پرسپولیسی؟
برانکویی هستید یا پرسپولیسی؟

برانکویی هستید یا پرسپولیسی؟

آی اسپورت - در حالی که پرسپولیس به خاطر از دست دادن سرمربی موفقش با شوک بزرگی روبرو شده و در حالی که برخی از هواداران این تیم از کار و زندگی‌شان زده‌اند و صبح تا شب در مقابل ساختمان باشگاه دنبال دو خط خبر جدید هستند، برخی ستاره‌های سرخپوش جلوی مدیرعامل صف کشیده‌اند تا با توجه به شرایط پیش آمده رضایتنامه‌شان را بگیرند و راهی فرنگستان شوند. بین اینها البته کسانی مثل بیرانوند و علیپور هم هستند که از قبل قصد رفتن داشتند، اما اینکه حرف از جدایی امثال کامیابی‌نیا و ترابی وسط بیاید واقعا جای بحث دارد. باید از مهدی ترابی خوش‌اخلاق که در نیم‌فصل دوم بعد از هر گلش بوسه بر لوگوی باشگاه می‌زد، پرسید او با پرسپولیس قرارداد بسته یا برانکو؟ به خاطر پرسپولیس شش ماه در سایپا منتظر ماند یا به خاطر برانکو؟ کاش حواس دوستان باشد که اسم باشگاه از همه بزرگتر است و اگر فقط یک روز حیاتی برای اثبات وفاداری وجود داشته باشد، همین امروز است؛ امروز که خیلی‌ها فکر می‎‌کنند پرسپولیس یتیم شده، اما بامعرفت‌ها باید تلاش‌شان را دو برابر کنند که کشتی سرخ‌ها به گل ننشنید. این موج رضایتنامه‌خواهی در چنین شرایطی قشنگ نیست؛ اصلا به زورگیری و جا خالی دادن شبیه‌تر است. کاش هم بازیکنان و هم هواداران بدانند همه می‌آیند و می‌روند، اما این پرسپولیس است که می‌ماند. برانکو رفته، اما فرصت اسم‌نویسی در قلب هواداران و در تاریخ باشگاه همچنان باقی است.

۶ ۴  
آی اسپورت
2019-06-20 16:01:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
Amir
پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸، ۱۶:۲۲
پرسپولیس با برانکو نه یک کلمه کم نه یک کلمه زیاد
۴
شاهین کیا
پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸، ۱۶:۲۶
والا جونم بگه برات اونها که خبرناهارن برانکویی هستند ولی خیالی نیست اگه یکی باشه مثل برانکوجان ناهر بده باشه فوری مللق میزنن سمت اون :-) :-) :-) :-)
۵
پدرام
جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸، ۰۱:۴۸
مقاله خانم اشک ریز رو گذاشتن صفحه اول وبسایت که یه توهین کامل به هواداراست و هر دقیقه تعداد لایک ها داره میره بالا ما هم هرچی نظر میدیم مدیر محترم یا پاک میکنه یا نمایش نمیده چرا دقیقا؟!! میخواد چه جهتی بدید؟! میخواید چی رو ثابت کنید؟!!
بدون بی احترامی پست میزاریم چاپ نمیکنید بعدش 2نفر برنامه ریزی شده میان به همدیگه فحش میدن بدون اینکه یه واو کم کنید نمایش میدین اونوقت میشید رسانه آزاد!!! دمتون گرم واقعا
انقدر مینویسم تا چاپ کنید
سیامک
جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸، ۱۳:۳۶
دکلم تا دسته تو جفتشون .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر