فهرست
کاظمی: فکرش را نمی‌کردم
کاظمی: فکرش را نمی‌کردم

کاظمی: فکرش را نمی‌کردم

آی‌اسپورت- سرمربی ماشین‌سازی بعد از برد عجیب 3-0 در خانه سپاهان در کنفرانس خبری حاضر شد.

شرایط بازی: انتظار چنین نتیجه‌ای را نداشتم. فکر این نتیجه به ذهنم هم خطور نمی‌کرد و نهایتاً انتظار تساوی داشتیم. خوشحالی‌ام برای این است که بازیکنانم، شخصیت تیمی خود را پیدا کرده‌اند و در مقابل یکی از قطب‌های فوتبال ایران پیروز شدند و ثابت کردند به هر آنچه می‌خواهند می‌توانند دست پیدا کنند. این برد را به هواداران ماشین‌سازی تقدیم می‌کنم که منتظر این برد بودند.

شرایط هفته‌های قبل: ما جلوی همه تیم‌ها به جز استقلال خوب بازی کردیم و مقابل صبا و فولاد باید پیروز می‌شدیم. در هر بازی دو پنالتی برای ما گرفته نشد. زمانی هم که برای سپاهان اعلام پنالتی شد، تنها بازیکنان تیمم را آرام کردم. زمانی که به تیمی همچون سپاهان می‌توانید سه گل بزنید، دیگر تیم‌ها را نیز می‌توانید ببرید.

خاطره‌بازی در اصفهان: بنده به یاد آن روزهایی افتادم که در سپاهان بودم. جای بزرگان سپاهان همچون عقیلی، نویدکیا و کریمی خالی بود. سپاهان شاید نیازمند حمایت تماشاگرانش باشد. عدم توانایی روحی در تیم سپاهان مشهود بود و پیش‌بینی این را می‌کردم که با به ثمر رساندن گل دوم، کار ما راحت‌تر می‌شود. از هواداران تیم سپاهان درخواست حمایت از تیم‌شان را دارم تا شرایط آن بدتر از این نشود. به نظر من سپاهان همیشه سپاهان قدرتمند است.

     
آی اسپورت
2017-02-09 19:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر