فهرست
روش شگفت‌انگیز بلیت فروشی برای فینال آسیا!
روش شگفت‌انگیز بلیت فروشی برای فینال آسیا!

روش شگفت‌انگیز بلیت فروشی برای فینال آسیا!

آی اسپورت - شرکتی که بلیت‌فروشی بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا را بر عهده دارد همچنان از اعلام جزئیات بلیت‌فروشی امتناع می‌کند! درحالی که شماره گذاری صندلی‌های ورزشگاه آزادی به طور کامل انجام گرفته و امکان فروش بلیت‌ها بر اساس شماره صندلی وجود دارد، فروش بلیت به هواداران از سوی شرکت طرف قرارداد با پرسپولیس به صورت پیش ثبت نام و تنها ارائه یک کد امنیتی بوده که فرد باید با کد ملی و با مراجعه به ورزشگاه بلیت را دریافت کند. یعنی جایگاه‌های هیچ یک از خریداران بلیت مشخص نیست.

باشگاه پرسپولیس ادعا دارد ۷۰ هزار برگه بلیت به این شکل فروخته شده و ای اف سی به شدت از این شکل بلیت فروشی گله دارد و آنها اعتقاد دارند باید هر کسی بداند دقیقا روی کدام صندلی قرار است بنشیند و با این شکل فروش صندلی شماره دار، ۷۸ هزار پلیس از صندلی‌های خود محافظت می‌کنند ولی سیستم بلبشوی فروش بدون شماره که باز هم باشگاه حاضر به ادیت و اصلاح مدلش نیست می‌تواند باز چالشی بزرگ مثل بازی السد را پیش روی هواداران قرار دهد.

 

خبر آنلاین 

۶ ۱  
آی اسپورت
2018-11-09 08:59:00
نظر دهید

۱ نظر
امید از تفت
جمعه ۱۸ آبان ۱۳۹۷، ۰۹:۰۴
گرشاسبی میگه 60 هزار تا بیشتر نفروختند. پس تا 75 هزارتا چی میشه!!؟ یعنی 15 هزار صندلی قراره خالی باشه!!؟ یا یه سکو هم قراره بانوان بروند و چیزی نمی گویند!!؟
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر