فهرست
یادداشت روز : رئال مادرید پس از لادسیما ، انقلابی که رخ نداد و طوفانی که در راه است
یادداشت روز : رئال مادرید پس از لادسیما ، انقلابی که رخ نداد و طوفانی که در راه است

یادداشت روز : رئال مادرید پس از لادسیما ، انقلابی که رخ نداد و طوفانی که در راه است

آی اسپورت - رئال مادرید به آرزوی 12 ساله خود پایان داد و با فتح لادسیما از زیر بار فشار روانی این مساله بیرون آمد. منتقد روزنامه مودندو دپورتیوو در یادداشت خود از زاویه ای دیگر به رئال مادرید پس از لادسیما نگاه کرده است :


لادسیما از وقوع یک انقلاب در رئال مادرید در فصل آینده جلوگیری کرد. در راس همه این کارلو آنچلوتی بود که از خطر جدی اخراج نجات پیدا کرد .

فلورنیتنو پرز اعتقاد داشت که به پایان بردن فصل فقط با یک کوپا دل ری برای رئال مادرید یک ناکامی محسوب می شود.برای تیمی که میلیون ها یورو برای آن خرج کرده است.

از دست دادن لالیگا اگر با از دست دادن لادسیما توام می شد درهای خروجی باشگاه از همان لحظه به پایان رسیدن فینال به روی کارلتو باز می شد.

پرز تا قبل از شروع بازی فینال ، مربی و برخی بازیکنان را مقصر اصلی از دست دادن لالیگا می دانست و به انتظار نتیجه بازی فینال نشسته بود تا تصمیماتی را که در خلوت خود گرفته بود ، عملی کند . با شناختی که از آقای رئیس داریم او هنوز نتوانسته برخی مسائل حاشیه ای میانه فصل را فراموش کند.

حقیقت این است که با کسب لادسیما ، رئال مادرید از یک انقلاب به یک طوفان تغییر مسیر داد. طوفانی که ممکن است سرنوشت برخی افراد را در رئال مادرید تغییر دهد.

به طور مثال یکی از این افراد دی ماریاست. پرز در برخی محافل خصوصی عنوان کرده که هنوز نتوانسته ژست بسیار زننده او را در هنگام تعویضش در یکی از بازی ها که خطاب به وی بود را فراموش کند.همچنین بازارگرمی دی ماریا در نیم فصل که او را تا مرز خروج از باشگاه کشانده بود.

اما علاقه بیش از حد کارلو آنچلوتی باعث شد که ال فیدئو همچنان در رئال باقی بماند و یک نیم فصل بسیار باشکوه را در این تیم سپری کند. بدون شک اگر کارلتو و علاقه وی به دی ماریا نبود این آرژانتینی در نیم فصل به تیم دیگری منتقل می شد.

همه از کینه های عمیق پرز خبر دارند و همین مساله ما را وادار می کند که خروج دی ماریا در این تابستان از رئال را جدی بگیریم. او مشتریان پروپاقرصی هم دارد که منتظر یک چراغ سبز از سوی سران رئال مادرید نشسته اند.

نفر بعدی بنزما است. با وجود اینکه بخشی از مدیرت باشگاه به ادامه حضور این فرانسوی علاقمندند اما کارلو آنچلوتی به دنبال جایگزینی برای کریم می گردد. یک مهاجم گلزن مرکزی که درصد خطای او پایین باشد .


همین الان آرسنال حاضر است تا 50 میلیون برای بنزما بپردازد و از طرفی رئال مادرید خودش را برای یک پیشنهاد نجومی برای سوارس آماده می کند. اولویت دوم رئال سرخیو آگرو است.

در میانه میدان ایارامندی و خدیرا را باید جداشدگان بعدی مادرید بدانیم. ایارامندی احتمالا با گریزمان یا اینیاکی لوپس از سوسیه داد معاوضه خواهد شد و مورینیو نیز به جذب خدیرا اظهار علاقه کرده است.

اما رئال در خط میانی خود رویای به خدمت گرفتن پوگبا را از یوونتوس در سر دارد . رویایی که 60 میلیون یورو برای رئال تمام خواهد شد. به پوگبا ، ایوان راکیتیچ را نیز اضافه کنید که در صدر لیست خرید های این فصل فلورنتینو قرار داد.

در منطقه دفاعی نیز این طوفان کوئنترائو و آربلوا را با خود خواهد برد. آلبرتو موره نو از سویا به رئال خواهد آمد و آربلوا احتمالا به ناپولی خواهد رفت. در دفاع مرکزی نیز وضعیت په په ثابت به نظر می رسد ولی در مورد واران کمی بیشتر باید صبر کنیم.

 رئال مادرید بهترین روزهای 12 سال اخیر خود را می گذراند. لادسیما از وقوع یک انقلاب اساسی در این تیم که کل ارکان این باشگاه را در بر می گرفت جلوگیری کرد اما همانطور که توضیح داده شد طوفانی در راه است که رئال مادرید باید از آن به سلامت عبور کند.


مانوئل برونیا : موندو دپورتیوو

رضا سیف

  ۲  
آی اسپورت
2014-05-28 00:49:19
نظر دهید

۲ نظر
خسرو
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۵۴
بایدم یک مونودو دپورتیوویی از حسادت این دروغها رو سر هم کنه.
پویا لوس بلانکوس
پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۳، ۱۴:۴۷
اهههههه.چقدر چرت و پرت میگه.خودش داره می گه پرز توی یه جلسه ی خصوص با بازیکناش حرف زده بعد می گه فلان حرفا رو زده.خوب اگه خصوصی تو از کجا فهمیدی؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر