فهرست
خبررسمی؛ ایران-بولیوی در ورزشگاه آزادی
خبررسمی؛ ایران-بولیوی در ورزشگاه آزادی

خبررسمی؛ ایران-بولیوی در ورزشگاه آزادی

آی اسپورت – مسئولان فدراسیون فوتبال طی هفته‌های اخیر مذاکرات جدی برای برگزاری بازی‌های دوستانه با کشورهای مختلف انجام دادند که در نهایت روی یک دیدار دوستانه به  جمع‌بندی رسیده‌اند. طبق شنیده‌ها دیدار تیم ملی ایران با بولیوی قطعی شده و این مسابقه قبل از جام ملت‌های آسیا در تهران و در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد. این دیدار مورد موافقت کی‌روش قرار گرفته و در یکی از فیفا دی‌های پیش رو انجام خواهد شد. زمان قطعی برگزاری این بازی به زودی مشخص می‌شود. تیم ملی فوتبال ایران با عراق، یمن و ویتنام در مسابقات جام ملت‌های آسیا همگروه است.

 

فارس

 

۳ ۳  
آی اسپورت
2018-09-10 11:07:00
نظر دهید

۳ نظر
امید
دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷، ۱۲:۴۹
واییییییییییییی اقای تاج بهترین مدیر قرن ... واییییییی بهترین مربی قرن آقای کیروش عجب بازی عجبببب بازی با قهرمان جهان :))
۲ ۱
خربین
دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷، ۱۸:۵۹
پسر خوب.کشور ما متاسفانه بخاطر کارشکنی ها امریکا برای جور کردن بازی مناسب تو تنگنا هست.فکر کنم امثال تو هنوز نمیدونن که این بازیها به کمک اسپانسر جور میشه و در این بین باید پول هم رد و بدل بشه.ولی بخاطر تحریم های بانکی هیچ اسپانسری خودش رو تو زحمت نمیندازه.حالا هی تو و انثال تو بیایید اینجا و شر و ور بنویسید که کیروش از تیم های بزرگ میترسه و فلان‌.دیگه از اسپانیا و پرتغال بزرگتر میخواهید.
۲
Ashkanred
دوشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۷، ۱۳:۰۸
آقا شرط کنید با تیم اصلی بیایید و گرنه پول مملکت رو برای بازی با تیم محلات دور نریزید.
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر