فهرست
سوال روز؛ گلر ذخیره سایپا به روسیه می‎رسد؟
سوال روز؛ گلر ذخیره سایپا به روسیه می‎رسد؟

سوال روز؛ گلر ذخیره سایپا به روسیه می‎رسد؟

آی اسپورت – بهزاد غلامپور مربی دروازه‎بان‌های تیم سایپا مدعی شده که با تلاش‎های او و خود محمدرضا اخباری، این دروازه‎بان یکی از 3 گلری خواهد بود که به همراه تیم ملی به جام جهانی روسیه خواهد رفت. البته اخباری در حال حاضر در سایپا هم وضعیت خوبی ندارد.

دروازه‌بان سابقا ملی‌پوش سایپا، در لیگ هفدهم عملکردی ضعیف و غیرمنتظره داشته است. او تا هفته یازدهم در تمام بازی‎های سایپا در ترکیب اصلی این تیم قرار داشت ولی فقط یک بار در برابر استقلال موفق به کلین‎شیت شد. او در این مدت 15 گل هم دریافت کرده بود. با باخت 2-0 سایپا به پرسپولیس در هفته یازدهم، ناگهان علی دایی تصمیم به شوک دادن به اخباری کرد و حامد فلاح‌زاده را جایگزین او کرد. این دروازه‌بان اما عملکردی فوق‌العاده داشت. او در 5 بازی 3 بار دروازه تیمش را بسته نگه داشت و فقط 4 گل دریافت کرد. در بازی هفته هفدهم، دایی دوباره به اخباری اعتماد کرد اما او 3 گل از صنعت نفت آبادان خورد تا دایی دوباره به فلاح‌زاده روی بیاورد.

اخباری در 7 بازی آخر سایپا فقط یک بار در ترکیب اصلی قرار گرفته و در آن بازی 3 گل خورده است. او به ادعای غلامپور در بازی این هفته مقابل استقلال خوزستان هم از ناحیه کتف مصدوم بود و نامش در فهرست 18 نفره سایپا قرار نگرفت. در چنین شرایطی غلامپور امیدوار است تا اخباری به فرم خوب خود برگردد و با تیم ملی راهی روسیه شود اما این دو نفر کار بسیار سختی در پیش دارند. به جز بیرانوند که حضورش در فهرست نهایی تیم ملی قطعی به نظر می‌رسد، این روزها حداقل 5 دروازه‌بان آماده دیگر در فوتبال ایران وجود دارند که شرایط بهتری از اخباری دارند و شانس بیشتری برای رسیدن به روسیه دارند. حسین حسینی، علیرضا حقیقی، رشید مظاهری، حامد لک و سوشا مکانی کسانی هستند که در حال حاضر کارلوس کی‌روش به آنها اعتماد و اعتقاد بیشتری دارد و اخباری برای رسیدن به جام جهانی باید حداقل 4 نفر از این 5 نفر را از سر راه بردارد! البته فعلا حامد فلاح‌زاده در سایپا اولین و جدی‌ترین رقیب اوست.

۱    
آی اسپورت
2018-01-07 14:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر