فهرست
افشین: فرکی می ماند، قطعا در فولاد ماندگار می شدم/ اسکوچیچ کار سختی دارد/ هیچ صحبتی با استقلالی ها نکرده ام
افشین: فرکی می ماند، قطعا در فولاد ماندگار می شدم/ اسکوچیچ کار سختی دارد/ هیچ صحبتی با استقلالی ها نکرده ام

افشین: فرکی می ماند، قطعا در فولاد ماندگار می شدم/ اسکوچیچ کار سختی دارد/ هیچ صحبتی با استقلالی ها نکرده ام

آی اسپورت- در چند سال گذشته همواره نام آرش افشین با باشگاه استقلال گره خورده است؛ هربار که نقل و انتقالات پیش کشیده می شود از مهاجم جوان فولاد به عنوان یکی از گزینه های امیر قلعه نویی نام برده می شود. البته این مهاجم می گوید هنوز مذاکره ای با استقلالی ها انجام نداده است. افشین در باره شرایطش به آی اسپورت می گوید: «پیشنهادهای زیادی از تیم های لیگ برتری دارم اما هنوز چیزی مشخص نیست و تصمیمی برای آینده ام نگرفته ام. البته واقعیت این است که دوست دارم در فولاد بمانم و فوتبالم را ادامه دهم. اگر حسین فرکی می ماند قطعا در فولاد می ماندم اما حالا نمی دانم شرایط چگونه رقم بخورد.»

او درباره احتمال حضورش در استقلال تاکید می کند: «من هیچ مذاکره رسمی با استقلالی ها نداشته ام و هیچ کس با من صحبتی نکرده است.»

 مهاجم فولاد درباره جدایی حسین فرکی عنوان می کند: «همه از رفتن فرکی ناراحت هستیم. او زحمات زیادی برای فولاد کشید اما به هر حال شرایط طوری رقم خورد که او از جمع ما جدا شود. قطعا دوست داشتم بماند و همه با هم سال آینده را با قدرت شروع کنیم اما حالا کمی شرایط سخت شده است.»

از افشین پرسیدیم آیا رفتن بازیکنان اصلی فولاد ضربه ای به این تیم نمی زند، که اینطور پاسخ داد: «هنوز هیچ چیز مشخص نیست و فکر نمی کنم اسکلت اصلی تیم از فولاد بروند . با این حال باید سال آینده هم یک فولاد قدرتمند را شاهد باشیم.»

وی درباره حضور دراگان اسکوچیچ در فولاد می افزاید: «اسکوچیچ کارنامه خوبی دارد و مربی کوچکی نیست اما با توجه به اینکه فولاد سال قبل قهرمان شده، او کار بسیار دشواری دارد. قطعا مردم خوزستان انتظارات زیادی دارند و دیگر به موفقیت در فوتبال ایران راضی نیستند. در کل امیدوارم اسکوچیچ موفق باشد.»

  ۴  
آی اسپورت
2014-05-28 11:17:31
نظر دهید

۴ نظر
رضا
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۲:۳۶
آقای افشین با این طرز فکرت به هیچ جا نمی رسی.همین امروز از فولاد برو . به جای شما فولاد به یک مهاجم سخت کوش و شش دانگ احتیاج داره نه یک بازیکن تنبل همیشه مصدوم.برو و حق نداری برگردی.هواداران تا حالا هم خیلی تحملت کردن.
-
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۶:۵۳
پارسال هم رفتی یادته برگشتی سعی کن طوری حرف بزنی که روت بشه دوباره برگردی اما تو بختیاررحمانی خودتون گم کردین دلتون برا شب نشینی ومهمانی در تهران رفته
کمالوند
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۴۸
بیای ترختور همراه کریم یک نوک واسمون درست میکنید که همه تیم ها موقع بازی باشما وموقع اومدن اسم شما تنشون میلرزه
افشین
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۵۵
فرکی می ماند قطعا در فولاد ماندگار می شدم حالا که رفت صد در صد در فولاد می مانم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر