فهرست
دی ماریا : درک نمی کنم چرا هیچوقت نامزد توپ طلا نمی شوم / در تیم ملی همه تابع لئو مسی هستیم
دی ماریا : درک نمی کنم چرا هیچوقت نامزد توپ طلا نمی شوم / در تیم ملی همه تابع لئو مسی هستیم

دی ماریا : درک نمی کنم چرا هیچوقت نامزد توپ طلا نمی شوم / در تیم ملی همه تابع لئو مسی هستیم

آی اسپورت - آنخل دی ماریا فرشته دوست داشتنی رئال مادرید و هوادارانش است. وی چند روز پس از کسب عنوان قهرمانی اروپا با کهکشانی ها در مصاحبه ای عنوان داشت :


\" فصل فوق العاده ای بود. بهترین فصل من در تیم رئال مادرید. ما قهرمان اروپا شدیم و این اولین عنوان قهرمانی من در اروپا بود. \"

او در مورد حضور نداشتن در لیست بازیکنان صاحب شانس برای توپ طلا چنین می گوید : \" درک نمی کنم که چرا هیچ وقت بین 10 و حتی 50 بازیکن برتر قرار نمی گیرم. در برخی فصول عملکرد من به گونه ای بوده که انتظار داشتم در لیست بازیکنان صاحب شانس برای توپ طلا قرار داشته باشم اما چنین نشده و برای من تعجب آور بوده است. در هر صورت گذشته ها گذشته و باید به آینده فکر کرد. \"


ال فیدئو در مورد لئو مسی نیز گفت : \" مسی کاپیتان ماست. او چهار توپ طلا برده و کسی است که در تیم ملی آرژانتین فرمان می دهد. رکوردی نیست که او جابجا نکرده باشد . ما پشت او هستیم و در هر شرایطی از او حمایت می کنیم.  همه در تیم ملی به گونه ای رفتار می کنیم که بهترین نتیجه ممکن برای آرژانتین کسب شود. \"


دی ماریا در مورد جام جهانی اعتقاد دارد که آرژانتین یکی از کاندیداهای قهرمانی جهان است :\"مسلما ما برای قهرمانی در جام جهانی شانس داریم اما تیم های دیگری نیز در این جام حضور دارند که از شرایط خوبی بهره مندند.برای رسیدن به فینال همه توانمان را خواهیم گذاشت و امیدوارم که شانس نیز با ما یار باشد.

اگر موفق به فتح جام نشویم مسلما برای ما یک ناکامی محسوب خواهد شد. یا قهرمان می شویم و عصر جدیدی را آغاز خواهیم کرد یا اینکه نتیجه نمی گیریم و دوباره باید از نو همه چیز را از سر بگیریم. 7 بازی بسیار مشکل تا قهرمانی جهان باید برگزار کنیم. کافی است مثل اسپانیای 2010 کمی خوش شانس هم باشیم \"

     
آی اسپورت
2014-05-28 16:26:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر