فهرست
گزارش روز : تاکید کارلو آنچلوتی به سران رئال مادرید برای جذب آرتورو ویدال
گزارش روز : تاکید کارلو آنچلوتی به سران رئال مادرید برای جذب آرتورو ویدال

گزارش روز : تاکید کارلو آنچلوتی به سران رئال مادرید برای جذب آرتورو ویدال

آی اسپورت - فصل 2013 - 2014 برای رئال مادرید به بهترین شکل ممکن و با قهرمانی اروپا به اتمام رسید اما این باشگاه قصد ندارد که در باد این پیروزی بزرگ بخوابد . از همین دیروز فعالیت رئال در بازار نقل و انتقالات آغاز شده است.

رئال مادرید خود را برای کسب اوندسیما و قهرمانی لالیگای فصل بعد آماده می کند.دیروز بود که خبر رسید که کهکشانی ها به دنبال خوان ایتوربه آرژانتینی از هلاس ورونا هستند

 امروز نیز از باشگاه این خبر شنیده شد که در لیست بازیکنان مورد نیاز کارلو آنچلوتی برای تقویت تیم در فصل آینده یک نام آشنا به چشم می خورد ؛ آرتورو ویدال شیلیایی که بدون شک ستاره خط میانی یوونتوس در کنار آندره آ پیرلو در سه فصل اخیر بوده است.

امروز توتو اسپورت چاپ تورین نیز گزارش داد که آنچلوتی تاکید داشته که گزینه مورد علاقه او برای خط میانی آرتورو ویدال است.

عملکرد ضعیف ایارامندی ،سن بالای ژابی آلونسو و مصدومیت های گاه و بیگاه خدیرا ، رئالی ها را به این فکر واداشته تا به دنبال تقویت تیم خود در خط میانی باشند.

این اولین بار نیست که باشگاه مادریدی به خرید ویدال علاقمند شده است. همین زمستان گذشته بود که برای جذب ویدال با یووه وارد مذاکره شدند اما آنیلی هرگونه احتمال واگذاری این بازیکن اهل شیلی رادر آن مقطع رد کرد.

اما فلورنتینو در حال آماده کردن یک پیشنهاد 50 میلیون یورویی به یوونتوس است. پیشنهادی که می تواند یووه و هر باشگاه دیگری را وسوسه کند.

مارسلو و کوئنترائو می توانند به انتقال ویدال کمک کنند . یوونتوس بارها علاقه خود را برای به خدمت گرفتن مارسلو و کوئنترائو اعلام کرده اما رئال مادرید همواره در مقابل فروش این دو بازیکن مقاومت کرده است.

اما این احتمال که موراتا در این پروسه وارد شود بسیار بییشتر است. یوونتوس در چند نوبت خواهان به خدمت گرفتن این مهاجم جوان شده است.

اما رئال مادرید رقبایی بسیار جدی در این راه دارد. منچستر و بارسلونا دو باشگاهی هستند که برای جذب ویدال زودتر از رئال مادرید اعلام آمادگی کرده اند. ویدال 7 می در بارسلونا بود اما نه برای تفریح و نه برای انجام کارهای تجاری بلکه برای یک عمل جراحی کوچک روی پای مصدومش البته او به طور حتم به جام جهانی خواهد رسید.

ویدال در ماه مارس گذشته پس از تمدید قرار داد با یووه تا سال 2017 ، اعلام کرد که در حال حاضر به رفتن از یوونتوس فکر نمی کند و می خواهد برای سومین بار متوالی قهرمان سری آ شده و در جام جهانی با شیلی نتایج خوبی کسب کند. حالا او اسکودتو را در اختیار دارد و برای جام جهانی نیز در حال آماده شدن است.

بطور حتم پس از مسابقات جام جهانی سرنوشت ویدال تعیین خواهد شد. باید دید که او در یووه باقی می ماند یا اینکه راهی یکی از این سه تیم بزرگ خواهد شد.

منبع : AS

  ۲  
آی اسپورت
2014-05-28 16:53:30
نظر دهید

۲ نظر
رئال یک سا که دنبالشه، بارسلونا لاشخور شده هر کی رو رئال میخواد میرن سمتش که قیمتش بره بالا
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۵۲
تیمتون کثیفه... تا حالا به آکادمی مینازیدیت حتما از این به بعد به خریدهاتون!!! مگه نمیگفتید خرید بده بده بده جیزه؟! خخخخ
ایمان
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۲۸
1)دوست رئالی تیمی که تا تبلیغاته روی پیرهنش ماله بنگاه های شرط بندی بود حالا شده پاک ترین تیم 2)یادم نمیره همین تیمه رئال بود که قیمت نیمار و برد بالا ولی بازم نیمار اومد بارسا
همچین در مورد تیمای دیگه نظر میدی که انگار تیمت پاک ترین تیمه دنیاست پشت سر همه تیمهای بزرگ دنیا کلی فساد و چیزهای دیگه هست پس بهتره زیاد گنده گنده حرف نزنی
4) ببخشید مگه با همین بازیکنای آکادمی بارسا تو 3 سال 14 جام نگرفت در ضمن یادت نره بازیکنایی مثل مسی و رونالدو سنشون بالا میره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر