فهرست
افشین پیروانی  گزینه جدی سرمربیگری نفت تهران
افشین پیروانی گزینه جدی سرمربیگری نفت تهران

افشین پیروانی گزینه جدی سرمربیگری نفت تهران

آی اسپورت – افشین پیرونی کاپیتان سابق پرسپولیس و تیم ملی که سابقه سرمربیگری و مربگری پرسپولیس و استیل آذین در لیگ برتر را در کارنامه دارد گزینه جدی سرمربیگری نفت تهران است.
پیروانی فصل گذشته هم یکی از گزینه های اصلی مسوولان این باشگاه برای هدایت نفت بود اما در نهایت در بین اعضای هیات مدیره این باشگاه یک رای کمتر از یحیی گل محمدی آورد  و  یحیی سرمربی این تیم شد.

امسال هم پیروانی گزینه جدی و مهم  مسوولان نفت برای سرمربیگری این تیم است  و از منصور ابراهیم زاده و  حسین فرکی به عنوان  دیگر گزینه های این باشگاه نام برده می شود .در این میان فرکی که دنبال مربیگری در تیم ملی است و با  تائید رفتن کی روش از تیم ملی بعد از جام جهانی این شائبه قوی تر هم می شود ضمن اینکه ابراهیم زاده به تراکتورسازی و پیکان نزدیک تر است و با توجه به اینکه یک فصل در نفت حضور داشته برخی مسوولان این باشگاه تمایل زیادی به حضور دوباره این مربی روی نیمکت تیم شان ندارند.

البته پیروانی هنوز هیچ مذاکره ای با مسوولان باشگاه نفت نداشته و هیات مدیره و مدیرعامل باشگاه تهرانی با او تماسی نداشته اند اما گفته می شود روز شنبه سرمربی نفت انتخاب خواهد شد و بعید نیست این مربی  جوان جایگزین همبازی سابقش در پرسپولیس و تیم ملی شود.
جالب اینکه مسوولان سایپا هم قبل از انتخاب مجید جلالی با  پیروانی  صحبت کرده بودند و قرار بر این بود تا افشین نیمکت نارنجی ها را در اختیار بگیرد اما طی فعل و انفعالی عجیب در نهایت مجید جلالی به عنوان سرمربی  سایپا برگزیده شد.
     
آی اسپورت
2014-05-28 16:24:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر