فهرست
گفتگوی شدیداللحنی که ناپدید شد/ نکونام در تیم ملی اضافه است، بازوبند آبی هم می بند!/ او روی تصمیم های کی روش تاثیر دارد/ پنجعلی 12 بازوبند داشت که هیچکدام قرمز نبودند!
گفتگوی شدیداللحنی که ناپدید شد/ نکونام در تیم ملی اضافه است، بازوبند آبی هم می بند!/ او روی تصمیم های کی روش تاثیر دارد/ پنجعلی 12 بازوبند داشت که هیچکدام قرمز نبودند!

گفتگوی شدیداللحنی که ناپدید شد/ نکونام در تیم ملی اضافه است، بازوبند آبی هم می بند!/ او روی تصمیم های کی روش تاثیر دارد/ پنجعلی 12 بازوبند داشت که هیچکدام قرمز نبودند!

آی اسپورت -  مصاحبه امروز مرتضی فنونی زاده، حاوی حملات بسیار تندی به جواد نکونام بود. مدافع اسبق پرسپولیس در این گفتگو انتقادهای شدیدالحنی را نثار کاپیتان تیم ملی کرد. این صحبت ها از گفتگویی که حالا دیگر از روی وبسایت تسنیم نیوز حذف شده است را می توانید در زیر بخوانید.

  -معتقدم تیم ملی‌ ارث پدری کسی نیست و نخواهد بود. شما می‌‌بینید که بازیکنان آفریقایی روی مچ خود از مچ‌بندی استفاده می‌‌کنند که پرچم کشورشان است. آنها با این کار می‌خواهند کشور خود را معرفی کرده و به دنیا نشان دهند. حالا جواد نکونام با شش ماه سابقه بازی در استقلال بازوبند آبی می‌بندد. فکر می‌‌کنم این مسائل باید توسط سرپرست تیم یا مسئولان فدراسیون از جمله نبی پیگیری شود.

- امثال بزرگانی مثل منصور پورحیدری و علی پروین با بیش از دو دهه سابقه حضور در استقلال و پرسپولیس چنین کارهایی را انجام نمی‌دادند. محمد پنجعلی که سال‌ها در کنار او بازی کردم 12 بازوبند داشت اما بازوبندهای او در تیم ملی قرمز رنگ نبودند.

 -اصلاً معتقدم جواد نکونام در تیم ملی‌ یک بازیکن اضافی است و حالا بازوبند کاپیتانی را هم آبی رنگ کرده است. او شش ماه در استقلال بازی کرد و این در حالی است که هواداران استقلال بابت بازی‌ها ضعیف، از او راضی نبودند. من معتقدم نکونام در تیم ملی‌ یک بازیکن اضافه است و در مورد شجاعی نیز همین نظر را دارم. در ضمن فکر می‌‌کنم شجاعی و نکونام در تصمیم‌گیری‌های کی‌روش نقش دارند و این اصلاً درست نیست. معتقدم کی‌روش در حق رضا حقیقی و امید ابراهیمی که جزو بهترین هافبک‌های دفاعی در ایران هستند اجحاف کرده است. در ضمن فکر می‌‌کنم شجاعی و نکونام در تصمیم‌گیری‌های کی‌روش نقش دارند و این اصلاً درست نیست. معتقدم کی‌روش در حق رضا حقیقی و امید ابراهیمی که جزو بهترین هافبک‌های دفاعی در ایران هستند اجحاف کرده است.

  ۱۸  
آی اسپورت
2014-05-28 16:53:12
نظر دهید

۱۸ نظر
-
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۰۳
تو فوتبال ایران وقتی میگی فنونی زاده همه یاد مهدی فنونی زاده میوفتن نه به این یارو که همه عمر زیر سایه برادر آبی پوشش بوده / به نظرم پیراهن سرخ تیم ملیه که باید تغییر رنگ بده نه بازوبند نکونام آخه کجای دنیا رنگ بالای پرچم رو ول میکنن و لباس ملی رو به رنگ زیر پرچم میکنن اونم رنگ تهوع آوری که نیمی از هوادارای فوتبال بهش آلرژی دارن / این هجمه اخیر مافیای سرخ رسانه ای هم با هدایت شخص نبی صورت میگیره که با نشون دادن این اخبار و کامنتهای هدفدار به نکو واسه عوض کردن بازوبند آبی فشار بیاره
-
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۰۶
حرفت حقه به خدا
کارستن یانکر
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۰۹
حرف حق جواب نداره. بازیکنی که مثلا کاپیتان تیم ملی باشه نباید اینطور کارایی انجام بده که جو رو علیه خودش متشنج کنه. تیم ملی جام جهانی 98 هشت بازیکن پرسپولیسی توی ترکیب اصلی داشت البته اگه خداداد که بصورت قرضی از بهمن اومد پرسپولیس رو حساب نکنیم ولی هیچکدوم بازوبند قرمز نبستن. بازی اول محمدخانی و دوبازی بعد عابدزاده. تفاوت نسل غیرت و نسل بی غیرت از اینجا معلوم میشه دیگه! تعصبات رنگی توی بازیهای ملی!
البته من حدس میزنم این جواد نکونام میخواد یه طوری برای بعد بازنشستگیش خودشو بچسبونه به استقلال تا مربی یا کمک مربی یا بشه! چون طرف یه بازیکن پاسیه و الان تیم پاس دیگه وجود نداره. اهداف بلند مدتش رو بسنجید
♥Ss....تاج آسیا♥
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۱۲
این کیه دیگه ؟ میخواد آدم شه از نکو حرف میزنه
-
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۲۴
چرا نزدیک جام جهانی دارین حاشیه سازی میکنین؟ از کجا معلوم رنگ آبی مربوط به اسقلاله؟
همی حرف ها رو دارین میزنین که شجاعی تو باشگاهش خوب بازی میکنه ولی برای تیم ملی نه.
یه مشت ... شدن کارشناس
-
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۲۹
سایت های خارجی دارن از نکونام و شجاعی تمجید میکنن ولی ما خودمون داریم روحیه بازیکنهای خودمون رو خراب میکنیم. اصلا هر رنگی که خواست بپوشه به تو چه؟ از کجا معلوم که منظورش استقلاله؟
کی روشی که من دیدم هزار تا نکونام هم نمیتونن تو تصمیمش خللی ایجاد کنن
sina
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۳۰
این حرف فنونی زاده اصلا ربطی به پرسپولیسی و استقلالی بودن نداره و راست میگه نکونام نالایق ترین کاپیتان تاریخه. با این که پرسپولیسی هستنم دوست دارم اندو کاپیتان باشه بعدشم جلال حسینی
سجاد
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۳۲
یکی نیست به این چکش بگه رفتارتو درست کن؟
arman meraji
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۳۸
حرف دل 70 میلیون ایرانی رو گفته چه پرسپولیسی چه استقلالی قبول داریم این حرفو
میرزا
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۳۸
تو رو خدا مرتضی اتوبان هم حالا برای تیم ملی کارشناس شده....
منچستر
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۴۲
وجدانی راست میگه طرفدار استقلالی یا پرسپولیس اما وجدان داری کارش درست اخه،میخواد اینطوری اسطوره بشه واسه استقلال
-
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۵۶
اره تو خوبی
نکونام 1 سال و 6 ما ه بازی کرد تو استقلال اگه اون اضافیهه پس تو چی
Ye perspolisi
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۴۲
واقعا که حرفت حقه، متأسفم واسه کاپیتان عقده ای
-
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۴۳
من حاضرم تیم ملی ٣ تا بازیشو ببازه ولی این بی لیاقت بازی نکنه
-
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۴۸
برای سر زبون اومدن چه موضوع مسخره ای رو انتخاب کرده البته شکی نیست که آی اسپورت بیشتر ذوق زده شده . نکو کاپیتان تیم ملیه و این آقا چه بخواد چه نخواد نکو رهبر تیمه .
من یک شیشتقلالی عقده ای هستم
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۸:۵۳
واقعا آقای فنونی زاده شورشو در آورده. خب مرده حسابی چرا داری حرف راست میزنی؟
چرا ما استقلالی های بدبخت رو انقدر کوچیک میکنی
ما که میدونیم جواد هیچ پخی نیست. نباید اینو توی رسانه ها بگی که...
soltan
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۲۵
تو حودت کی بودی ! اصلا ! بزار باد بیاد
اکبر
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۳۲
هر کی این روزا میخواد آدم شه و خودی نشون بده از نکونام حرف میزنه
به نکو حسودیت میشه قشنگ مشخصه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر