فهرست
لوکا مودریچ : آنچلوتی در این فصل مرا تنبیه کرد / لادسیما با هیچ چیز ، حتی شکست دادن بارسا قابل قیاس نیست
لوکا مودریچ : آنچلوتی در این فصل مرا تنبیه کرد / لادسیما با هیچ چیز ، حتی شکست دادن بارسا قابل قیاس نیست

لوکا مودریچ : آنچلوتی در این فصل مرا تنبیه کرد / لادسیما با هیچ چیز ، حتی شکست دادن بارسا قابل قیاس نیست

آی اسپورت - لوکا مودریچ ستاره بی چون و چرای رئال مادرید در فصل اخیر بود. هافبکی که دو سال پیش از تاتنهام به رئال آمد .در آن زمان خیلی ها با دیده تردید به این انتقال نگاه می کردند. اما این فصل با رفتن اوزیل او جای ثابت خود در ترکیب رئال را پیدا کرد و نشان داد که پولی که بابت وی پرداخت شده بی دلیل نبوده است. آخرین مصاحبه لوکا مودریچ را اینجا بخوانید :

بالاخره در چمپیونزلیگ قهرمان شدید

من دو لحظه فراموش نشدنی در زندگی خودم دارم. اول ؛ روزی که با رئال مادرید قرارداد امضا کردم و دوم ؛ قهرمانی با این تیم در لیگ قهرمانان. راه درازی را برای فتح لادسیما طی کردیم اما ارزشش را داشت. با بدست آوردن این جام ، حالا می توانم خود را فوتبالیستی موفق بدانم.

جشن قهرمانی

پس از تمام شدن جشن قهرمانی در سیبلس ساعت 8 صبح همراه بیل به خانه می رفتیم . به این فکر می کردم که به تخت بروم و حسابی بخوابم.اما به خانه که رسیدم متوجه شدم که یک جشن دیگر آنجا انتظارم را می کشد ( می خندد ) دوستان و اعضای خانواده ام همه جمع شده بودند . در انتهای جشن همه به داخل استخر رفتیم و آب تنی کردیم.

در این فصل دو بار به سیبلس رفتید

به همین خاطر بود که به مادرید آمدم . برای فتح جام در رئال مادرید بی تاب بودم. احساسی که هم اکنون دارم بی نظیر است. در مادرید همیشه فشار را روی خودت حس می کنی اما وقتی موفقیتی بدست می آید همه این فشارها فراموش می شود. لادسیما بسیار باارزش تر از کوپا دل ری بود. هرچند که ما در فینال بارسا را شکست داده بودیم.

و اکنون...

متقاعد شده ام که رئال از این هم بهتر خواهد شد. لادسیما به یک وظیفه برای تمام مجموعه باشگاه بدل شده بود و واقعا فشار زیادی روی ما بازیکنان وجود داشت. اکنون خیالمان راحت تر از گذشته است. تیم وضعیت خوبی دارد و با خرید های جدید بهتر هم خواهد شد.

شما بدون شک یکی از مهره های تاثیرگذاری رئال در این فصل بودید

در رختکن تیم وقتی به بازیکنان نگاه می کنم می بینم که چه بازیکنان بزرگی در تیم ما حضور دارند . بعد به خودم می گویم که تو هم جزوی از این بزرگان هستی ، براوو لوکا . مثل یک رویا می ماند ( می خندد)

آنچلوتی

آنچلوتی را هیچوقت تا به این اندازه خوشحال ندیده بودم. فشار وحشتناکی روی او بود . یک مربی همیشه فشار بیشتری را تحمل می کند. بدون شک او یکی از دو مربی برتر حال حاضر جهان است. قهرمانی در اروپا به عنوان مربی و بازیکن ، ساده نیست. کاری که آنچلوتی 5 بار انجام داده است. از اینکه شاگرد او هستم به خود افتخار می کنم.

امسال حتی مواقع خستگی هم آنچلوتی از شما بازی می گرفت

شاید می خواست مرا تنبیه کند (می خندد) موقعی که در پی اس جی حضور داشت ، خواهان جذب من بود ، ولی من به رئال آمدم و به او پاسخ منفی دادم. قبل از پیشنهاد رئال با آنچلوتی صحبت کرده بودم و به او قول داده بودم که به پاریس می آیم . اما وقتی پیشنهاد رئال مطرح شد به چیز دیگری جز مادرید نمی توانستم فکر کنم. شاید او انتقام آن روزها را از من می گرفت.


 استراتژی آنچلوتی برای کاهش استرس در تیم

آنچلوتی آرامش خاصی در تیم بوجود آورده بود. به شکل سحرآمیزی فشار را از روی ما بر می داشت. همیشه از ما دفاع می کرد و به ما اعتماد به نفس می داد . همه در رختکن چنین احساسی داشتیم

فینال چمپیونزلیگ

اتلتیکو مادرید حریف بسیار قدرتمندی بود اما ما شایسته این پیروزی و قهرمانی اروپا بودیم. خیلی سخت است که در یک دقیقه ، قهرمانی چمپیونزلیگ را از دست بدهی و من اتلتیکو و هوادارانش را درک می کنم.

با این وجود ما قبل از دقیقه 93 شانس این را داشتیم که بازی را مساوی کنیم. وقتی گل مساوی را زدیم مطمئن بودم که قهرمان خواهیم شد. شاید این نوع قهرمانی به یادماندنی تر هم شد.

منبع : AS

رضا سیف

  ۱  
آی اسپورت
2014-05-28 18:03:42
نظر دهید

۱ نظر
sami
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۵۰
لاااااااااااااااااااااااادسیییییییییییییماااااااااااااااااا...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر