فهرست
نادال: گواردیولا از حضور در بایرن مونیخ بسیار راضی است
نادال: گواردیولا از حضور در بایرن مونیخ بسیار راضی است

نادال: گواردیولا از حضور در بایرن مونیخ بسیار راضی است

آی اسپورت- میگل آنخل نادال مدافع اسبق بارسلونا شایعات اخیر پیرامون پیشنهاداتی که برای خروج گواردیولا از بایرن مونیخ شده است را تنها یک شوخی می داند.
بسیاری از اخبار منتشره در ماه های گذشته حاکی از این بود که گواردیولا پس از ناکامی در لیگ قهرمانان اروپا و انتقاداتی که به وی شده بود می خواهد بایرن مونیخ را پیش از پایان قراردادش ترک کند.
با این وجود نادال که بین سال های 1991 تا 1999 با گواردیولا در بارسلونا هم بازی بود نظر دیگری دارد او در گفتگویی با وبسایت رسمی بوندس لیگا می گوید:\" آیا گواردیولا در بایرن خوشحال است؟ مسلما اینگونه است. پس از ترک بارسلونا این بسیار مهم بود که پپ به یک باشگاه مناسب بپیوندد باشگاهی که با استانداردها و معیارهای گواردیولا همراستا باشد و بایرن یکی از بهترین تیم هایی است که بازی های با کلاس جهانی را ارائه می دهد.
من پپ را کاملا می شناسم او همیشه از خودش انتظارات زیادی دارد به خصوص در کار و فوتبال هم تنها کار او نیست بلکه عشق اوست پپ دوست ندارد جایگاه خودش را بدون کسب موفقیت ترک کند.
ما دوستان نزدیکی باهم هستیم او فرد بسیار خوبی و یک مرد خانواده است با وجود تمام موفقیت هایی که او به دست آورده است هنوز هم یک انسان خوب باقی مانده است.\"
     
آی اسپورت
2014-05-28 17:03:28
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر