فهرست
کفاشیان: کی روش در برنامه های آینده ما حضور دارد/ شانس خوبی برای میزبانی جام ملتها داریم
کفاشیان: کی روش در برنامه های آینده ما حضور دارد/ شانس خوبی برای میزبانی جام ملتها داریم

کفاشیان: کی روش در برنامه های آینده ما حضور دارد/ شانس خوبی برای میزبانی جام ملتها داریم

رئیس فدراسیون فوتبال ایران در جریان مراسم تجلیل از داوران اعزامی به رقابت های جام جهانی که البته به عنوان داور ذخیره در این تورنمنت حاضر خواهند بود، به صحبت های روز گذشته کی روش واکنش نشان داد. او در ارتباط با اینکه سرمربی تیم ملی به دلیل قرارنداشتن در برنامه های فدراسیون کارش را با ایران تمام شده می داند به فارس گفت:« ایشان در برنامه‌‌های آینده تیم ملی وجود دارد و او اولویت ماست اما اگر قرار باشد نتوانیم بودجه مورد نظر این مربی را تأمین و تهیه کنیم تعهد اضافی برای خودمان ایجاد کرده‌ایم که این موضوع هم او را اذیت می‌کند هم ما را. اما می‌دانید که در ایران بودجه تأمین کردن همیشه در لحظات آخر رخ می‌دهد».

بخش مهم دیگری از صحبت های او نیز مربوط به تلاش برای میزبان رقابت های جام ملت ها بود:« برای این رقابت‌ها دو کشور ایران و امارات به صورت جدی میزبانی را خواهان هستند. تا به الآن بر اساس اسناد و مدارک و نظرخواهی از اعضای هیأت‌مدیره AFC این صحبت را مطرح می‌‌کنند که ما خیلی جلوتر از امارات هستیم اما از لابی‌ قوی‌تر اماراتی‌ها می‌ترسم و از این موضوع نگرانم که آنها بخواهند از یکسری راه‌های دیگر وارد شده و با استفاده از امکاناتی، این میزبانی را بگیرند. ایران شانس زیادی برای کسب میزبانی دارد و ما قرار است این توانمندی‌ها را چاپ کرده و برای همه کشورها بفرستیم. ما فقط به این بسنده نمی‌کنیم که این اسناد را فقط برای AFC بفرستیم بلکه برای تمام کشورها ارسال خواهیم کرد ضمن اینکه برای لابی سعی می‌کنیم به سایر کشورهای آسیایی نیز سفرهایی داشته باشیم».

از مجموع صحبت های امروز آقای رئیس می توان به این برداشت ها رسید که کی روش کارش را در تیم ملی ادامه نخواهد داد و دریافت میزبانی برای ایران با توجه به لابی های اماراتی ها نیز مسیر نخواهد شد. 

  ۱  
آی اسپورت
2014-05-28 17:32:50
نظر دهید

۱ نظر
-
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۷:۵۰
پاراگراف آخر خوبی بود.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر