فهرست
داوید دخه آ :  امیدوارم کاستا به جام جهانی برسد / با این انگیزه کمتر تیمی می تواند اسپانیا را شکست دهد
داوید دخه آ : امیدوارم کاستا به جام جهانی برسد / با این انگیزه کمتر تیمی می تواند اسپانیا را شکست دهد

داوید دخه آ : امیدوارم کاستا به جام جهانی برسد / با این انگیزه کمتر تیمی می تواند اسپانیا را شکست دهد

آی اسپورت - مصدومیت نابهنگام ویکتور والدس سبب شد تا داوید دخه آ شانس حضور در جام جهانی را بدست بیاورد. دروازه بان تیم منچستر یونایتد در مورد شرایط این روزهای تیم ملی اسپانیا می گوید :

دیگو کاستا برای تیم ما بازیکن مهمی است معتقدم که باید به بهبودی او امیدوار باشیم. مدتهاست او را می شناسم. امسال بهترین فصل فوتبالی او بود و تفاون ها را رقم زد. عملکرد او همه را تحت تاثیر قرار داد . باید منتظر او بمانیم.امیدوارم به 100 درصد آمادگی خودش دست یابد.


در تیم ملی بازیکنان بزرگی داریم. در این تیم میل و اشتیاق زیادی برای پیروزی می بینم. با این انگیزه کمتر تیمی می تواند ما را شکست دهد. باید از این روزها لذت ببریم .


هنوز مربی تیم ترکیب نهایی را اعلام نکرده است اما برای کسانی که در لیست نهایی نخواهند بود ناراحت خواهیم شد. در تیم ، بازیکنان مصدومی داریم که بدشانس بوده اند . امیدوارم این مصدومیت ها در جام جهانی به سراغ ما نیاید.


اگر قهرمان جهان شویم ؛ پایان خوشی برای یک نسل پرافتخار و با استعداد در تیم ملی اسپانیا خواهد بود. واقعیت این است که اسپانیا در دوران باشکوهی به سر می برد. کسب دو جام ملتهای اروپا و یک جام جهانی موید این ادعاست.     
آی اسپورت
2014-05-28 18:25:53
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر