فهرست
کاماچو : دیه گو کاستا به جام جهانی نرود بهتر است / شرط می بندم برزیل و اسپانیا فینالیست های این جام هستند
کاماچو : دیه گو کاستا به جام جهانی نرود بهتر است / شرط می بندم برزیل و اسپانیا فینالیست های این جام هستند

کاماچو : دیه گو کاستا به جام جهانی نرود بهتر است / شرط می بندم برزیل و اسپانیا فینالیست های این جام هستند

آی اسپورت - ستاره سابق تیم ملی اسپانیا و باشگاه رئال مادرید خوسه انتونیو کاماچو امروز در مصاحبه ای در مورد جام جهانی عنوان داشت :

دوست دارم تیم ملی اسپانیا با برزیل در فینال روبرو شود . حاضرم روی این مساله شرط ببندم که چنین اتفاقی خواهد افتاد. این بهترین شانس ممکن برای ماست تا انتقام شکست سال گذشته در فینال جام کنفدراسیون ها را از برزیل در خاک خودش بگیریم

مربی سابق تیم ملی اسپانیا در بین سالهای 98 تا 2002 اضافه کرد :\" اگر قرار است که کاستا 15 روز دیگر استراحت کند قطعا به این سادگی ها به جام جهانی نخواهد رسید و اگر هم برسد نمی تواند حداکثر توانائی هایش را بروز دهد.\"

\" فکر می کنم اگر این بازیکن به جام جهانی نرود برای خودش هم بهتر باشد. علاوه بر کاستا بازیکنان مصدوم دیگری نیز داریم که امیدوارم مصدومیتشان به شدت کاستا نباشد.\"

\"می دانم که در این مقطع همواره بازیکنان با خستگی زیاد به تیم ملی می رسند. اما اسپانیا بازیکنان با تجربه ای دارد که می دانند که چه کاری باید انجام دهند. کافی است به آنها زمان بدهیم تا خستگی خود را رفع کنند.\"

\" این مساله برای من نیز زمانی که مربی تیم ملی بودم اتفاق افتاد. خوشبختانه شیوه بازی تیم اسپانیا فیزیکی نیست . به اعتقاد من ژاوی در این جام جهانی می تواند نقش مهمی در رساندن تیم تا بازی فینال داشته باشد. \"


  ۳  
آی اسپورت
2014-05-28 20:14:44
نظر دهید

۳ نظر
لیورپول
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۵۲
کاستا با برزیل بد کرد شاید به جام جهانی هم نرسه
البته مصلحتی
امین
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۵۲
جان؟؟؟؟؟؟ اسپانیا و برزیل تو فینال؟؟؟؟؟؟؟ مگه اصلا امکان پذیر هستش؟؟؟؟؟؟؟ ایشون نمی دونه که از جمع تیم های 4 گروه اول یعنی گروه های A,B,C,D یه تیم میرسه فینال و از گروهای E تا H هم یه تیم!!!
برزیل تو گروه اول و اسپانیا هم تو گروه دوم هستن!!! به طور قطع تا قبل از فینال به هم می خورن و نمیشه همزمان هر دوشون بیان فینال!!!
امین
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۰۲
عذرمیخوام اشتباه از من بود ... برزیل و اسپانیا می تونن با هم بازی فینال رو برگزار کنن ... اشتباه من مربوط به چیز دیگه ای بود ... بازم معذرت می خواهم ...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر