فهرست
پوگبا، گزینه اول چلسی برای تقویت خط میانی
پوگبا، گزینه اول چلسی برای تقویت خط میانی

پوگبا، گزینه اول چلسی برای تقویت خط میانی

آی اسپورت- به گزارش بخش بریتانیایی سایت گل، باشگاه چلسی برای تقویت خط میانی اش، پل پوگبا، ستاره فرانسوی یوونتوس را به عنوان گزینه اصلی در نظر دارد.

این ملی پوش فرانسوی که در دو فصل اخیر یکی از ستاره های یووه بوده، مورد توجه باشگاه هایی مانند رئال مادرید و پاری سن ژرمن نیز قرار گرفته است.

با این وجود، باشگاه چلسی که در آستانه فروش داوید لوئیز به پاری سن ژرمن با انتقالی 49 میلیون یورویی است، امیدوار است بتواند با این بودجه، شرایط انتقال پوگبا را فراهم کنند.

به گزارش گل، یوونتوسی ها سخت به دنبال حفظ پوگبا هستند اما ارائه یک پیشنهاد خیره کننده، می تواند رضایت آنها برای فروش این ستاره آینده دار را جلب کند.

گفته می شود که ژوزه مورینیو به مدیران چلسی اعلام کرد که یک هافبک باکیفیت می خواهد تا از او در فصل آینده در کنار نمانیا ماتیچ استفاده کند.

پوگبا که در تابستان 2012 از منچستریونایتد به یوونتوس پیوست، خیلی زود خود را به عنوان یکی از بازیکنان کلیدی این تیم مطرح کرد.

براساس گزارش ها، مورینیو معتقد است که پوگبا می تواند به یکی از بهترین های هافبک های دنیا تبدیل شود و جان تازه ای به خط میانی چلسی را برای فصل آینده بدهد.

چلسی تماس هایی هم با این بازیکن داشته و او اعلام کرده که در صورت رضایت یوونتوس، مایل است تا بار دیگر به لیگ برتر برگردد.

  ۵  
آی اسپورت
2014-05-28 19:01:41
نظر دهید
۵ نظر
لیورپول
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳، ۱۹:۵۱
فقط لیورپول چلسی هرچی هم خرید کنه بازم هیچ
masoud
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۳۲
بزرگترین اشتباه منچستر در چند سال اخیر
امین چلسی !
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳، ۲۰:۳۸
اولا یورو نه پوند دوما 50 ملیون پوند !
-
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳، ۲۱:۰۳
چه عکسی از این بدبخت گزاشتین!
محمدی م
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳، ۲۲:۵۴
ده سال اخیر مورنیو رو دنبال کنید خرید جالبی در فاز هجومی نداشته حتی وقتی از اینتر رفت به خاطر ضعف شدید در فاز حمله تیم دچار بحران گلزنی شد هنوز چلسی هم نتونسته بعداز دروگبا یه مهاجم کامل شش دونگ پیدا کنه این ها همه به خاطر خریدهایش ضعیف مورنیو در فاز هجومیه پوگبا هم سرعت لازم برای درخشش در لیگ برتر رو نداره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر