فهرست
مسی: رئال بهترین‌ها را دارد
مسی: رئال بهترین‌ها را دارد

مسی: رئال بهترین‌ها را دارد

آی‌اسپورت- لیونل مسی معتقد است رئال مادرید بهترین‌های دنیا را در ترکیب خود دارد. لیونل مسی ستاره آرژانتینی بارسلونا در مصاحبه اخیرش اعتراف کرده که رئال مادرید بهترین بازیکنان جهان را در ترکیب خود دارد و با این شرایط شانس خوبی برای فتح لیگ قهرمانان دارد. لیونل مسی به جز رئال مادرید درباره شرایط خودش در بارسلون نیز صحبت کرده است.

«رئال مادرید در هر پست، بهترین‌های جهان را در ترکیب خود دارد. بارسا هم همین طور است ولی رئال مادرید چیزی دارد که تنها خودش صاحب آن است. آنها وقتی بد هم بازی می‌کنند، نتیجه می‌گیرند. اما ما برای پیروز شدن باید کاملا تیم برتر میدان باشیم. حذف از لیگ قهرمانان یک اشتباه بود. با توجه به برد ۴-۱ در بازی رفت، باید به مرحله بعد می‌رفتیم و این موضوع ناامیدکننده است. اما حضور رئال مادرید در فینال و کسب جام‌های مختلف، من را تهییج می‌کند. این موضوع به من انگیزه می‌دهد. چون من می‌خواهم هر سال قهرمان لیگ و قهرمان لیگ قهرمانان شوم؛ این آن چیزی است که می‌خواهم.»

«ترک بارسا؟ به ترک بارسا فکر نکرده‌ام و در این‌باره وسوسه نشده‌ام. نمی‌توانم جایی بهتر از اینجا را پیدا کنم. بارسلونا بهترین تیم دنیاست. برای جام‌های مختلف می‌جنگم. هر سال چالش‌های شخصی پیش روی خود دارم و نیازی هم نیست به جایی بروم تا چیزی را ثابت کنم. درست است وقتی به لیگ‌های دیگر می‌اندیشید و به طور مثال لیگ برتر را می‌بینید، رویاهایی در سر می‌پرورانید ولی وقتی پای تصمیم به میان می‌آید، ترک بارسلونا بسیار برایم سخت می‌شود. باسلون بهترین شهر دنیاست و خانواده‌ام در اینجا خوشحال و راضی‌اند.»

 

نود

۲    
آی اسپورت
2018-05-16 23:27:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر