فهرست
گواردیولا: خوشحالم پیزارو با بایرن تمدید کرد
گواردیولا: خوشحالم پیزارو با بایرن تمدید کرد

گواردیولا: خوشحالم پیزارو با بایرن تمدید کرد

آی اسپورت- کلودیو پیزارو مهاجم پرویی باشگاه بایرن مونیخ در 17 بازی این فصل خود موفق شده بود 10 گل به ثمر برساند و عملکرد مناسب در دیدارهای این فصل موجب شد تا باشگاه بایرن مونیخ با وجود سن بالای او برای تمدید قرارداد پیزارو قانع شوند.
پپ گواردیولا سرمربی بایرن مونیخ نیز از اینکه مهاجم با تجربه مونیخی ها تصمیم گرفته تا فصل آینده هم در بایرن بماند بسیار خوشحال است او در گفتگویی با کانال تلویزیونی باشگاه بایرن گفت:\" این میل از سوی هر دو طرف بود من و باشگاه می خواستیم تا پیزارو در بایرن بماند.
من بسیار بسیار خوشحالم زیرا پیزارو یک بازیکن ویژه با تجربه های زیاد است او بوندس لیگا را می شناسد و یک بازیکن بزرگ با کیفیت عالی است. در دو سه ماه گذشته او بازی های درخشانی برای ما انجام داد.\"
سپس گواردیولا به ارزیابی اولین فصل حضورش در بایرن می پردازد و می گوید:\" این فصل به خصوص از نظر ذهنی برای ما آسان نبود. اگر شما به عنوان یک بازیکن تمامی عناوین را بدست آورده باشید این می تواند گاهی اوقات برای ادامه فصل شما را دچار مشکل کند.\"
\" هر هفته متمرکز بودن روی فوتبال بسیار دشوار است بنابراین من می توانم به بازیکنانم افتخار کنم\" گواردیولا در مورد جام جهانی نیز اشاره ای داشت و گفت:\" امیدوارم بازیکنانم بتوانند از این تجربه ی بزرگ لذت ببرند شاید یک یا دو بازی را از نزدیک تماشا کنم.\"
     
آی اسپورت
2014-05-28 19:46:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر