فهرست
حاشیه‌ی روز/ وعده فیروز کریمی به ذوب آهن: قهرمانی در لیگ پانزدهم!
حاشیه‌ی روز/ وعده فیروز کریمی به ذوب آهن: قهرمانی در لیگ پانزدهم!

حاشیه‌ی روز/ وعده فیروز کریمی به ذوب آهن: قهرمانی در لیگ پانزدهم!

ای اسپورت- بعد از هدایت ذوب‌آهن در سه بازی پایانی لیگ گذشته، فیروز کریمی بالاجبار این تیم را ترک کرد و جای خودش را به یحیی گل‌محمدی داد. فیروزخان با امید به این‌که بتواند نیمکت ذوب‌آهن را برای فصل جدید هم در اختیار بگیرد برنامه‌های جالبی به مسئئولان این باشگاه ارائه داده بود. در برنامه ارائه شده توسط فیروز کریمی به باشگاه ذو‌ب‌آهن این وعده داده شده بود که این تیم بتواند در لیگ پانزدهم عنوان قهرمانی را کسب کند.

هرچند که فیروز کریمی به خاطر بقای ذوب آهن در لیگ انتظار داشت مورد اعتماد دوباره مدیریت باشگاه ذوب آهن قرار گیرد و در لیگ چهاردهم بر روی نیمکت این تیم بنشیند ولی برنامه‌های او مورد تأیید باشگاه ذوب آهن قرار نگرفت و یحیی گل محمدی به اصفهان آمد تا هدایت ذوب آهن را بر عهده گیرد.

نکته جالب اینجاست که فیروز کریمی در برنامه‌ای که به ذوب آهن ارائه داده بود به سه هدف مهم اشاره کرده که سال اول، حضور در جمع ۶ تیم، سال دوم قهرمانی لیگ و سال سوم درخشش در آسیا و البته تماماً بر اساس شرایط و بودجه باشگاه که شاید کمی رویاپردازانه باشد.

به هر حال فیروز کریمی در اصفهان ماندنی نشد و حالا بایستی دید یحیی گل‌محمدی مربی محجوب و کاربلد سبز‌ها می‌تواند از ذوب‌آهن تیمی مدعی بسازد.

     
آی اسپورت
2014-05-28 22:32:12
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر