فهرست
وداد ایبیسویچ: نباید تیم ملی ایران را دستکم بگیریم
وداد ایبیسویچ: نباید تیم ملی ایران را دستکم بگیریم

وداد ایبیسویچ: نباید تیم ملی ایران را دستکم بگیریم

آی اسپورت - وداد ایبیسویچ، زننده ی گل تاریخی تیم ملی بوسنی در دیدار با لیتوانی، که باعث صعود تیم ملی این کشور به جام جهانی برزیل شد، در مصاحبه ای از اشتیاقش برای آغاز جام جهانی گفت. او اعتقاد دارد تیم ملی کشورش می تواند نتیجه ای در حد انتظار بگیرد.

\"در اواخر فصل گذشته نتوانستم برای تیم اشتوتگارت به میدان بروم؛ به این دلیل تمرینات را با شدت بیشتری از سر گرفتم. دو هفته پیش تمرینات را آغاز کردیم و فکر می کنم تمام بازیکنان با تیم هماهنگ شده اند.\"

ایبیسویچ در مورد دیدارهای تیم ملی بوسنی برابر ایالات متحده، ساحل عاج و مکزیک گفت:\"به نظر من مهم ترین چیز ادامه دادن تمرینات و کار سخت است. تا حالا همه چیز عالی بوده. احساس خوبی دارم و امیدوارم سلامت بمانم. در دیدار های دوستانه می توانیم خودمان را به خوبی آزمایش کنیم  و امیدوارم کسی آسیب نبیند.\"

او در مورد تیم ملی کشورمان و نیجریه گفت:\"نیجریه همیشه بازیکنان با کیفیتی داشته. آن ها از نظر فیزیکی تیم قدرتمندی هستند. می توانیم آن ها را شکست دهیم. در مورد ایران باید بگویم این تیم کاندیدای صعود از گروه نیست؛ به هر حال آن ها را دست کم نمی گیریم و باید برای آن ها هم شانس صعود قائل شویم.\"

  ۲  
آی اسپورت
2014-05-28 22:50:25
نظر دهید

۲ نظر
-
پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۳، ۰۱:۰۵
زرشک ...!!!
-
پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۳، ۰۱:۲۷
آخه شما مگه آلمان یا اسپانیا ویا برزیل ....هستین تازه وارد جام جهانی ماازاون یوگسلاوی بزرگ نترسیدیم 1-0 باختیم شما که لوله هستین
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر