فهرست
گزارش ویژه: چگونه کمیته فنی پرسپولیس شکل گرفت؟
گزارش ویژه: چگونه کمیته فنی پرسپولیس شکل گرفت؟

گزارش ویژه: چگونه کمیته فنی پرسپولیس شکل گرفت؟

آی اسپورت- مدت‌ها سخن از کمیته فنی پرسپولیس در میان بود اما این کمیته شکل اجرایی به خود نگرفته بود. امروز اما خبر رسید که احکام اعضای این کمیته صادر شده است.

آنچه در نشست آخر هیات مدیره پرسپولیس و جلسه امروز رحیمی و خادم رخ داد منجر به تشکیل این کمیته گردید. اما در آخرین جلسه این هیات مدیره چه گذشت؟

رحیمی از مطالبات بازیکنان و قراردادهای مبهم حرف زد. او گفته بود «بازیکنانی که قرار است با ما ادامه بدهند را باید راضی نگه داریم تا دغدغه‌ای نداشته باشند» یک عضو هیات مدیره هم پاسخ می‌دهد «ما که واقعا پولی نداریم. اگر خودتان سراغ دارید بسم الله. الان ببینید خلعتبری چقدر هزینه روی دست باشگاه گذاشته؟ ما ناچاریم خود را برای رای احتمالی ژوزه هم آماده نگه داریم و پولی در خزانه باشد که اگر محکوم شدیم فیفا مارا کسر امتیاز نکند. همین چند روز هم با قراردادهایی که بسته‌اید کلی از بودجه را هزینه کرده‌اید. مگر وزیر نگفته بود تخفیف بگیریم؟ اینجوری که نمی‌شود کار کرد. الان من حرفی بزنم می‌گویند خصومت شخصی است اما به خدا اینگونه نیست. من می‌گویم با علی دایی به صراحت و شفاف حرف بزنید. به او بگویید پول نداریم. اوضاع را برایش توضیح بدهید. بگویید پول نداریم و باید قراردادش را کاهش بدهد. قبول کرد که بهتر نکرد عذرش را بخواهیم. می‌رود شکایت می‌کند و باید دنبال پولش بدود. به هرحال تعارف که نداریم خودش هم اوضاع را دارد می‌بیند. هر روز طلبکاران روی سر ما خراب می‌شوند. طرف ده سال قبل طلب داشته حالا پیدایش شده. چه کار باید کنیم؟»

رحیمی پاسخ می‌دهد «بازیکنی که کادر فنی می‌خواهد را نباید جذب کنیم؟ خب جذب بازیکن هزینه دارد. دایی قرارداد دارد و فسخ قراردادش مشکل ایجاد می‌کند. اگر شما راهکاری سراغ دارید بفرمایید من مجری تصمیمات شما هستم. اگر هم می‌گویید فسخ کنیم شما تصویب کنید من در خدمتتان هستم»

عضو هیات مدیره می‌گوید «این رسمش نیست آقای رحیمی. شما ماخوذ به حیا هستید و مقابل دایی کوتاه می‌آیید. گفتیم کمیته فنی را تشکیل بدهیم تا آن‌ها کار‌ها را انجام دهند. حکم کاشانی و عبدی را زده‌اید چرا حکم عابدینی را نزدید؟ تیم‌های پایه شکل بگیرد تا نخواهیم کلی پول بازیکن بدهیم»

ماجرای کمیته فنی از اینجا دوباره جدی می‌شود. کمیته‌ای برای اجرای خواسته‌های فنی هیات مدیره. خواسته‌هایی که رحیمی نخواسته یا نتوانسته آن‌ها را انجام دهد.

هیات مدیره درباره عدم تعامل مدیرعامل با آن‌ها گزارشی هم به خادم می‌دهد. خادم امروز اگر چه فقط با رحیمی حرفهایی برای گفتن داشت اما برای اینکه شائبه‌ای ایجاد نشود افشارزاده را هم دعوت کرد. راویان می‌گویند رحیمی به خادم گفته اگر مهره بهتری سراغ دارند بیاورند. و خادم به او پاسخ داده سعی کنید همین اول کار حاشیه‌ها بین شما جدایی نیاندازد. او هم به تشکیل کمیته فنی رای می‌دهد و این کمیته از امروز رسمیت می‌یابد.

شنیده‌هایی که نمی‌شود منبع آن‌ها را نادیده گرفت حکایت از آن دارند که پایه‌های صندلی مدیرعامل پرسپولیس لرزان شده است. ورود عابدینی به داستان،‌‌ همان چیزی بود که هیات مدیره می‌خواست و رحیمی تمایلی به آن نداشت اما حالا آلترناتیو مدیرعامل در باشگاه سمت دارد. آلترناتیوی که وزارت ورزش به سادگی زیر بار مدیرعاملی او نمی‌رود.

  ۱  
آی اسپورت
2014-05-28 23:02:20
نظر دهید

۱ نظر
شهروند
چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳، ۲۳:۱۹
باز توهم زدی یا زیاد خوردی خواب ناجور دیدی؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر