فهرست
باشگاه نفت و یک بیانیه دیگر/ سپاهانی ها برای وریا رضایتنامه بگیرند!
باشگاه نفت و یک بیانیه دیگر/ سپاهانی ها برای وریا رضایتنامه بگیرند!

باشگاه نفت و یک بیانیه دیگر/ سپاهانی ها برای وریا رضایتنامه بگیرند!

آی اسپورت - در فاصله ای طولانی با آغاز رقابت های لیگ چهاردهم، تیم های ایرانی از همین حالا سنت بیانه نویسی در مورد اختلاف نظرهای شان با یکدیگر را با جدیت دنبال می کنند. عجیب ترین و شاید داغ ترین سوژه نقل و انتقالاتی این روزها، داستان انتقال وریا غفوری به باشگاه سپاهان است. صاحب یکی از زیباترین گل های لیگ گذشته، در پایان مسابقات در حالی که معقتد بود قرارداد دو ساله اش با نفت به پایان رسیده به سپاهان منتقل شد. نفتی اما قرارداد او را سه ساله و حضورش در سپاهان را غیرقانونی می دانند. به نظر می رسید همه این ماجرا به سادگی با رو کردن قرارداد رسمی بین نفت و این بازیکن قابل حل باشد اما سپاهان هنوز به صورت جدی روی قانونی بودن قراردادش با وریا تاکید دارد و به صورت موازی باشگاه نفت با انتشار بیانیه ای جدید در وبسایت رسمی اش، از سپاهانی ها خواسته برای خرید وریا رضایتنامه بگیرند. دو بند اصلی این بیانیه به این شرح هستند:

1- وریا غفوری و اصولاً تمام ورزشکاران در فصل 92-91 که در رده سنی کمتر از 28 سال قرار داشته‌اند، بر اساس آیین‌نامه سازمان لیگ برتر، باشگاه و بازیکن ملزم به انعقاد قرارداد حداقل سه سال و حداکثر 5 سال می‌باشند که این دستورالعمل طی نامه شماره 11/3844/261 مورخ 21/3/1391 دبیرکل محترم فدراسیون فوتبال به تمام هیأت‌های ورزشی استان‌ها ابلاغ و اجرایی شده است. لذا اصولاً انعقاد قراردادهای کمتر از سه سال محمل قانونی نداشته است.

2- یعقوب کریمی در سال گذشته به دلیل داشتن قرارداد با باشگاه نفت تهران صرفاً با اخذ رضایت نامه به باشگاه سپاهان پیوست که در این راستا باشگاه مذکور (سپاهان) هزینه نقل و انتقال این بازیکن را به باشگاه نفت تهران پرداخت کرد، عدم آگاهی از این امر را شاید بتوان به مقارن نبودن پذیرش مسئولیت مدیرعامل فعلی باشگاه سپاهان با نقل و انتقال مذکور نسبت داد؛ که قطعاً با استعلام از مدیریت مالی و حقوقی تحت مدیریت خود به صورت کامل در جریان نقل و انتقال این بازیکن و هزینه‌های مرتبط با آن قرار خواهد گرفت.

 

     
آی اسپورت
2014-05-28 23:13:38
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر