فهرست
با تعطیلی لیگ، کرونا نمی‌رود!
با تعطیلی لیگ، کرونا نمی‌رود!

با تعطیلی لیگ، کرونا نمی‌رود!

آی‌اسپورت- دوستانی که فکر می‌کنند با تعویق ۲ هفته‌ای لیگ برتر، کرونا از بین می‌رود و یا کمتر می‌شود، احتمالاً نمی‌دانند وقتی مسابقات رسمی تعطیل می‌شود، تیم‌ها همچنان تمرین می‌کنند و تازه بازی‌های دوستانه هم برگزار می‌شود. بازی‌هایی که پروتکل‌های بهداشتی خیلی کمتر از مسابقات رسمی در آنها رعایت می‌شود. تازه یکسری از فوتبالیست‌ها هم به سالن‌های بدنسازی می‌روند که آنجا هم اگر خطرناک‌تر از ورزشگاه‌های محل برگزاری بازی‌ها نباشد، سالم‌تر هم نیست.

نکته مهم دیگر اینکه در تمام دنیا کرونا همچنان جولان می‌دهد ولی مسابقات فوتبال هم برگزار می‌شود و تازه در بعضی از ورزشگاه‌ها شاهد حضور تماشاگران هم هستیم. در اینکه مسابقات باید با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار شود و همه مراقبت کنند، شکی نیست اما مسلماً تعطیلی بازی‌ها کمکی به کاهش شیوع کرونا نمی‌کند. به هر حال میلیون‌ها نفر در این شرایط کرونایی با فوتبال و فیلم و سریال و... سرگرم می‌شوند و این‌ها را نباید از مردم گرفت. تازه بعد از ۲ هفته هم که کرونا کلاً از بین نمی‌رود. همین دیروز یکی از مسئولان اعلام کرد احتمالاً تا ۲ سال آینده باید ماسک بزنیم و این یعنی کرونا حداقل تا ۲ سال آینده هست و باید با آن مبارزه کرد اما به طور حتم با تعطیل کردن مسابقات لیگ برتر هیچ مشکلی حل نمی‌شود. خوب به خاطر داریم بعضی از فوتبالیست‌ها در فصل گذشته درست وقتی به کرونا مبتلا شدند که مسابقات تعطیل بود و فقط تمرینات تیم‌ها برگزار می‌شد. از طرفی رقابت‌های لیگ نوزدهم بدون تلفات تمام شد و خدای نکرده اگر بازیکنی هم جانش را به خاطر کرونا از دست بدهد، لزوماً نمی‌توان گفت در زمین مسابقه یا مثلاً در فرودگاه مبتلا شده چون امکان دارد در خانه یا هنگام خرید و... مسائل بهداشتی را رعایت نکرده باشد. حالا بماند که خیلی از فوتبالیست‌ها چه لیگ تعطیل باشد و چه نباشد، اصلاً نمی‌توانند قلیان کشیدن را ترک کنند!

۳ ۱  
آی اسپورت
2020-11-20 10:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
اقلیت تاس
جمعه ۳۰ آبان ۱۳۹۹، ۱۵:۳۴
به به،چه بچه های خوبی... دوباره اول فصله و با تضعیف پرسپولیس برای خودتون شانس قائلید...آخه بیشرفها چطور لیگ قبل ک فقط چندتا بازیش مونده بود و تلفات کرونا هم نصف الان نبود همه به فکر جان مردم و تعطیلی لیگ و جام فلزی و ... افتاده بودید ولی حالا همه مصر به برگزاری لیگ هستید؟؟؟ خر بزرگ و آذری و زردک بدبو و کیسه کشان و .... حالا لیگ خوبه و تعطیلی چاره نیست؟؟؟ یعنی بیشرف تر از شما هم کسی دیده؟؟
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر