فهرست
یک احتمال عجیب؛ جشن قهرمانی در تبریز!
یک احتمال عجیب؛ جشن قهرمانی در تبریز!

یک احتمال عجیب؛ جشن قهرمانی در تبریز!

آی اسپورت - پرسپولیس از شکست این هفته تراکتورسازی نهایت بهره را برد و با پیروزی مقابل سایپا، اختلاف امتیازش با تیم دوم جدول را افزایش داد. پرسپولیس با این پیروزی 54 امتیازی شد و برای سایر مدعیان دست‌نیافتنی‌تر شد. حالا این تیم با تراکتورسازی 5 امتیاز، با استقلال و سپاهان 7 امتیاز و با پدیده هم 8 امتیاز اختلاف دارد. در روزهایی که فشردگی مسابقات امان پرسپولیس را بریده، این اختلاف امتیاز باعث می‌شود برانکو و شاگردانش یک نفس راحت بکشند.

البته بازی‌های سخت پرسپولیس هنوز تمام نشده است. این تیم باید هفته آینده در اصفهان با ذوب‌آهن بازی کند، سپس در آزادی از سپاهان میزبانی کند و در هفته 28 هم مهمان تراکتورسازی است. تهدیدهایی که با برد این هفته پرسپولیس، شاید تبدیل به فرصت شود. پرسپولیس نگران بازی با تراکتورسازی بود، حالا رویای شیرینی را در سر دارد. برانکو می‌تواند با برد در هفته 28، در شهر رقیب پرسپولیس، قهرمانی را جشن بگیرد.

تا پایان هفته بیست‌وپنجم، پرسپولیس 5 امتیاز بیشتر از تراکتورسازی دارد. در صورتی که پرسپولیس تا هفته 28 نتایجی مشابه تراکتورسازی کسب کند، می‌تواند با یک برد در تبریز جام را دو هفته زودتر بالای سر ببرد. در صورت کسب سه امتیاز پرسپولیس در آن بازی، اختلاف دو تیم به هشت امتیاز می‌رسد که جبران این اختلاف امتیاز در دو بازی پایان فصل امکان‌پذیر نیست. البته این تنها شانس قهرمانی زودهنگام پرسپولیس نیست و در صورتی که تراکتورسازی در بازی‌های پیش‌روی امتیاز از دست دهد و پرسپولیس همینطور بی‌رحم به مصاف رقبا برود، برانکو می‌تواند قبل از پایان فصل، هت‌تریک قهرمانی‌اش را جشن بگیرد.

۶۲ ۱۰  
آی اسپورت
2019-04-14 00:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۰ نظر
محمد
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۰۱:۰۳
قهرمانی تو تبریز برا ما خاطره اس. یادتون رفته اون بازی که 4 تا به تیم تبانی کنندگان زدیم و قهرمان شدیم.
بهرام
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۰۱:۰۶
جوک سال
هنوز بازی با سپاهان و ماشین و ذوب آهنتون مونده زیاد جو گیر نشین
محمد
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۰۱:۱۹
شمااا خوابش رو هم نمی بینین
۸
قارتال
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۰۱:۴۸
قهرمانی تو تبریز ؟ پرسپولیس؟ بعد دوبازی با تیمهای همیشه بازنده ی تهرانی مقابل پرسپولیس که اصلا هم رنگ و بوی تبانی نمیداد طوری جو گرفته شما را که به شکست تراختور تو تبریز فکر میکنید؟ اینو دیگه اعتماد بنفس نمیگند بهش ،یه اسم دیگه داره .
سیامک
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۰۲:۳۷
همونایی که مارو با استیل آذین مقایسه میکردند ، هنوز چهار تا بازی سخت پشت سرهم دارند و از قهرمانی میگویند ، جوجه رو عصر 28 اردیبهشت خواهند شمرد.
پرسپولیس
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۱۰:۲۲
جشن ما تو تبریز یاشسین سولاختور یاشاسین دسته یکی خخخخخخخخخخخخخخخ
۸
حبیب
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۱۰:۴۴
به احتمال زیاد تراکتور با برد چرتپولیس در تبریز قهرمانی اش مسجل خواهد شد چرا که چرتپولیس فقط روی برد پارس جنوبی که مربی اش لنگی است میتونه حساب کنه مثل برد مقابل دائی و کریمی و گلمحمدی . بقیه بازیها با تیمهای اصفهانی قدرتمند با مربیان استقلالی طرف است و تراکتور و ماشین و باید چهار باخت متوالی را به جون بخره . پس تراکتور با بردهای خانگی و بردن ذوب آهن براحتی قهرمان میشه .
محمد
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۱۱:۵۳
آره آره، استقلال و الاهلی هم که به پرسپولیس باختند مربی شون پرسپولیسی بود. بابا خیلی باحالید شماها :))))))))))))))
تراختور کبیر
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۱۹:۲۶
در تبریز از این خبرها نیست
6 امتیاز اهدایی گل محمدی و تبانی با سپیدرود این 12 امتیاز فقط!
چرتپولیسی های حقیر
۵
تراختور کبیر
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۱۹:۲۶
در تبریز از این خبرها نیست
6 امتیاز اهدایی گل محمدی و تبانی با سپیدرود این 12 امتیاز فقط!
چرتپولیسی های حقیر
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر