فهرست
بازگشت داور جنجالی به فوتبال/ قهرمانی برای پرسپولیس سوت می زند؟
بازگشت داور جنجالی به فوتبال/ قهرمانی برای پرسپولیس سوت می زند؟

بازگشت داور جنجالی به فوتبال/ قهرمانی برای پرسپولیس سوت می زند؟

آی اسپورت - با اعلام رئیس کمیته داوران فدراسیون فوتبال، داور جنجالی لیگ سیزدهم مشکلی برای قضاوت در رقابت های لیگ برتر چهاردهم نخواهد داشت. به گفته اصفهانیان، دوره هشت ماهه محرومیت محسن قهرمانی سپری شده و به این ترتیب او برای بازگشت به عرصه قضاوت با منع قانونی مواجه نیست و در صورت تمایل می تواند کارش در این حوزه را از سر بگیرد. قهرمانی، تنها داور ایرانی به شمار می رود که در چندین سال اخیر اتهام «اثبات شده» مالی را بر روی خود دیده اما این موضوع از سوی کمیته های انضباطی و داوران برای کنار گذاشتن او کافی نبوده است. او که پس از دیدار رفت سپاهان و پرسپولیس در فصل گذشته و آن پنالتی اعجاب آور دیگر داوری نکرده، حالا این فرصت را دارد که برای آینده خود تصمیم بگیرد. بدون تردید با توجه به جوی که در جامعه علیه او ایجاد شده، داوری فوتبال برای قهرمانی سخت تر از همیشه خواهد بود. در صورت بازگشت، تک تک حرکات و تصمیم های او زیر ذره بین قرار خواهند گرفت. به ویژه اگر قرار باشد این داور محبوب(!) پرسپولیسی ها قضاوت دیدارهای این تیم را نیز بر عهده بگیرد. طبعا هواداران سرخپوشان از چنین اتفاقی استقبال نخواهند کرد. احتمالا در صورت بازگشت نیز حداقل در مقاطع ابتدایی، قضاوت دیدارهای پرسپولیس را به این داور نخواهند داد. 

  ۲  
آی اسپورت
2014-05-29 13:16:26
نظر دهید

۲ نظر
ایمان
پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۲۴
خدا نکند برگردد او ادم کاملا الوده ایست مطمانم مثل یک سیب گندیده بقیه را هم الوده میکنه نباید فراموش کنیم که دکتر سیار اولین کسی بود که پته اینا را بیرون انداخت ولی متاسفانه اخرش چی شد دکتر سیاررا ممنوع التصویر کردن دیگه تو هیچ برنامه زنده ای شرکتش ندادن.در ضمن این محسن قهرمانی ادم کاملا عقده ای است بازم رو نتیجه بازیا تاثیر مستقیم میزاره
TT ARENA
پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۳، ۱۳:۲۹
پرسبولیس باید از خداش باشه این براشون قضاوت کنه اگر همین قهرمانی نبود پرسبولیس 6 امین شکست پیاپیش رو در لیگ مقابل تراختور متحمل میشد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر