فهرست
فرید کریمی: به طور قطع در صبا می مانم/ دنبال خانه ای در قم هستم/ مرفاوی بهترین انتخاب برای صبا بود
فرید کریمی: به طور قطع در صبا می مانم/ دنبال خانه ای در قم هستم/ مرفاوی بهترین انتخاب برای صبا بود

فرید کریمی: به طور قطع در صبا می مانم/ دنبال خانه ای در قم هستم/ مرفاوی بهترین انتخاب برای صبا بود

آی اسپورت- بازیکن تیم فوتبال صبای قم، به شایعاتی که اخیرا از وی نقل می شود، با گفتن این جمله که \"قطعا در صبا می مانم\" پایان داد.

فرید بهزادی کریمی صحبت هایی را برای ادامه حضور در صبای قم با مسئولین این تیم انجام داده است و در همین رابطه به \"آی اسپورت\" می گوید: یک سال دیگر با باشگاه صبا قرارداد دارم و چند پیشنهاد جدی دارم که قرار است مسئولان این تیم ها با باشگاه صبا مذاکره کنند و در جریان  صحبت آن ها قرار ندارم.

وی افزود: ماندنم در صبا قطعی است و باشگاه صبا تصمیم گیرنده اصلی است که فصل آینده در این تیم باشم یا نه.

مهاجم تیم فوتبال صبای قم که به خاطر پرداخت نشدن مطالبات فصل گذشته اش بسیار ناراحت است و چندین بار گفته تنها 37درصد از قراردادمان را پرداخت کرده اند، عنوان کرد: چرا مسئولان باشگاه هروقت مصاحبه می کنند می گویند بالای پنجاه درصد از قراردادها را پرداخت کرده ایم؟ شاید با چکی که تاریخش برای آذر ماه 92 است پنجاه درصد را حساب می کنند و نمی دانیم کی می خواهند قراردادهایمان را پرداخت کنند.

وی ادامه داد: سومین سال حضورم در صبا را تجربه می کنم؛ هر سال اینطور بوده که قبل از آغاز تمرینات مطالبات فصل گذشته را پرداخت می کنند و طبق صحبتی که اخیرا با مسئولان صبا داشتم، تسویه قرارداد فصل گذشته قطعی است؛ چون باید در قم، خانه اجاره کنم.

کریمی درخصوص اسکان بازیکنان صبا در قم گفت: کسانی که مجرد هستند به یک مجتمع آپارتمانی خواهند رفت و کسانی هم که متاهل هستند، باید خود بازیکنان به دنبال اجاره یا رهن خانه باشند و نمی دانم چه سیقه ای است که برای بازیکنان مجرد آپارتمان تهیه کرده اند ولی بازیکنان متاهل خودشان باید به فکر رفع مشکل اسکان باشند و باشگاه صبا همیشه می خواهد صرفه جویی کند.

وی انتخاب صمد مرفاوی را بهترین انتخاب برای مربی گری صبای قم دانست و گفت: حق آقا صمد بود که سرمربی تیم بماند و اگر انتخابی غیر از این می کردند باید شک می کردیم؛ آقای مرفاوی زحمات زیادی را برای این تیم کشیدند و نامردی بود گزینه ای غیر از آقا صمد انتخاب مطرح شود.

بازیکن تیم فوتبال صبای قم، در مورد انتصاب جهان بینی به عنوان مدیرعامل این باشگاه خاطر نشان کرد: ایشان از ابتدا در راس کار بودند، عضو هیئت مدیره باشگاه هستند و از اوضاع تیم خبردار بوده است؛ مدیرعاملی ایشان بهترین انتخاب ممکن بود و امیدواریم بتوانند بازیکنان خوبی برای صبای قم فراهم کنند.

فرید کریمی درباره پیشنهاداتی که داشته است، ابراز کرد: پیشنهادات بسیار زیادی داشتم که تمامی آن ها به طور جدی بوده است، اما طبق تعهدی که به باشگاه صبا داده ام، یک فصل دیگر باید در این تیم بمانم و می خواهم بهتر از دو سال اخیر برای این تیم بازی کنم.

وی در پایان گفت: امیدوارم شرایط خوبی برای صبا فراهم کنند که قراردادها به موقع پرداخت شود و مشکلات سال گذشته تیم وجود نداشته باشد. 

     
آی اسپورت
2014-05-29 15:04:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر