فهرست
دل بوسکه و وضعیت پیچیده ی کاستا؛ تکلیف دیگو تا فردا مشخص خواهد شد
دل بوسکه و وضعیت پیچیده ی کاستا؛ تکلیف دیگو تا فردا مشخص خواهد شد

دل بوسکه و وضعیت پیچیده ی کاستا؛ تکلیف دیگو تا فردا مشخص خواهد شد

آی اسپورت- به نظر می‌رسد دل بوسکه از اینکه دیگو کاستا تا جام جهانی بهبود یابد و مصدومیت همسترینگش برطرف شود، نا مطمئن است. به گزارش آ.اس دیروز، سرمربی اسپانیا گفت که به بازگشت او خوشبین است ولی امروز عصر، دیدگاهش کمی تغییر کرد.

او گفت: \"مطمئن نیستم که کاستا می‌رسد یا نه.\"

پیش‌تر، دل بوسکه گزارش تیم پزشکی توسط دوکتر سلادو و کوتا را دریافت کرده بود که طبق آن همسترینگ کاستا دچار پارگی ریزی شده است. چنین گزارشی  8 روز پیش توسط دکتر گویلن، پزشک اتلتیکو مادرید نیز به دل بوسکه ارسال شده بود.

دل بوسکه ادامه داد: \"هنوز کمی فرصت داریم ولی دیگر همه چیز در دستان دکتر‌ها و تیم پزشکی است. باید مراقب باشیم.\" سرمربی اسپانیا قصد دارد تا جمعه صبر کند. همچنین او باید دیگر گزینه‌هایش را برای جام جهانی بررسی کند. فرناندو تورس صد در صد در این لیست خواهد بود ولی نبودن کاستا می‌تواند درها را به روی یک مهاجم دیگر باز کند: دیوید ویا، آلوارو نگردو و فرناندو یورنته. گزینه ی دیگر آوردن سسک فابرگاس به خط حمله است. مانند سیستم 9 کاذب که در یورو 2012 دل بوسکه از آن استفاده کرد و قهرمان شد.

دکتر سلادا و کوتا نه خوشبین هستند نه بدبین. آنها می‌گویند که کاستا باید طبق برنامه ی آنها پیش برود و تا 48 ساعت دیگر وضعیت کامل او مشخص خواهد شد.

 

     
آی اسپورت
2014-05-29 15:51:47
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر